матрак за бебешки креватчета

  • 4 489
  • 16
Моля за съвет за избор на матрак за бебешко креватче.И също какво преносимо легло да избера/често пътуваме/  bouquet
Виж целия пост
# 1
Първо оправи си заглавието  Wink

Преносимо краватче ползваме на АДС Дизайн

Виж целия пост
# 2
Нашето е дървено на Арбор. Доволна съм. Peace
Виж целия пост
# 3
Нашето е дървено на Арбор. Доволна съм. Peace

Хммм и кой модел от тези на Арбор става за пренасяне ?   Laughing
Виж целия пост
# 4
А какъв матрак?
Виж целия пост
# 5
Моя опит:
1. Матрака на беба е от ТЕД. Доволна съм. Има зимна лятна и страна. За 2 години не се е смачкал, нито е на бабуни. Поема голяма доза подскоци напоследък , но държи фронта засега  Grinning

2. Имаме преносимо легло на Бертони. След почти година не кой знае какво ползване му се изпочупиха механизмите за сгъване.
Ако имаш възможност, отдели повечко средства, но си купи по-здрава.
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам Чиполино Амбър. Много съм доволна.Сладко изглежда пък и стабилна.Матрак ползвам Пиер Карден на Магнифлекс.Доколкото знам е най-добрия.Бебка заслужава.  Hug
Виж целия пост
# 7
а за матраците от кокосови стърготини какво мислите?
Виж целия пост
# 8
За дървеното легло избрахме матрак кокос+дунапрен, понеже ни казаха ,че ако е само кокос от скачането по него ставало на дупки. Преносимото ни легло е Чиполино и съм много доволна. За него матракът е сгъваем от дунапрен - купувахме си го отделно.
Виж целия пост
# 9
Ние взехме за бебешкото креватче скъп и хубав матрак, тип магнифлекс. Не знам какво да мисля, при положение, че тя постоянно се цели към нашето легло със съвсем обикновен, дори леко деформиран матрак  Joy

Извън шегата - споре мен хубав твърд матрак на Тед би трябвало да свърши добра работа, бебенцата са толкова мънички, че почти не оказват натиск върху матрака и това според мен обезсмисля скъпите модели.
Виж целия пост
# 10
а за матраците от кокосови стърготини какво мислите?
чувала съм за мухлясали кокосови матраци.оплакват се и че кокоса се ронел и минавал през матрака върху бебето
Виж целия пост
# 11
Матраците на Тед са добри. Нашия няма никакви забележки все още. Според мен матрака за бебе трябва да е твърд и плътен. Нашия матрак също е твърд.
Кошарата ни е на Чиполино - Сафари. Ползва се и когато сме на път и когато детето спи при майка ми (поне по1 седмица на месец прекарва там, даже когато си счупих ръката изкара повече от месец при нея). Нямам абсолютно никакви забележки, идеално си работи.
Виж целия пост
# 12
Матраците на Тед са добри. .
Peace
Виж целия пост
# 13
Нашето преносимо легло е на Neonato в бежаво и керемидено червено ,стабилно е с 2 позиции на матрака, има и мрежа против насекоми и удобна чанта, много сме доволни. Матрачето ни е на Magniflex и няма грешка, бебето ми се чувства много добре и спинка сладко без да се буди до сутринта  Grinning  Party
Виж целия пост
# 14
http://shtarkel.com/cocosBG.htm
ние сме с такъв...много е удобен...лягала съм при беб та съм го пробвала...нищо не се рони и не е мухлясвал, хубав е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия