Отказаха да ми напраvят липосукция):

  • 4 222
  • 22
Тьи като килограмите са ми болен vьпрос v
 последно vреме реШих да си напраvя  липосукция.Само 4е от клиниката ми я отказаха ,тьи като не била за "моя слу4аи".
С нея се махали само 4 килограма ,а "моя слу4аи" е определено за доста поvе4е.
Та много ми е гадно Imp сега.
До колкото зная ,няма друга операция за отслабаvanе,пьк аз Ще полудея vе4е smile3511 Преди 10 месеца родих  ,и vсе оЩе не мога да сvаля
 20 килограма с които си останах след раждането(ина4е през тцялата бременност ка4их 30).
Сега се хvанах да пия,какvи ли не лекарстvа за отслабvане ,мажа се с ,3 vида
кремоvе и пия разни 4аиоvе.
Иде ми да vикам vе4е,корема по4на да ме боли от толкоvа простотии.......а ако
ми бяха напраvили оперяцията........
Виж целия пост
# 1
Ей, недей така. Не си скуби косите - рано е още.
Ще ги свалиш килограмите постепенно. Недей да стресираш организма си с хапчета и други екстремни методи за отслабване.
Само 10 месеца са минали.
След раждането на първото ми дете, до 2-рата година почти нищо не бях свалила, сега (и след второто) съм по-слаба, отколкото бях като ученичка.

Ще ти кажа какво правих аз след второто раждане, може да е от полза и на други мами (особено на такива като мен, които никога не са спортували и са скарани с фитнеса).

Направих една серия антицелулитни процедури - http://www.borex-medical.com/int/celulit.htm

Спрях захарта и газираните и регулирах менюто си.

Купих си клин за отслабване и го комбинирах с мазила за отслабване и против целулит.

Периодично прилагах диетата със зелевата супа (веднъж на 2-3 месеца, като само един път я повторих веднага след само 2 дни пауза)
Взех си и абтроник (вибриращ масажор).

Пих 2 вида хапчета, но не от тези за бързо отслабване - пих ябълков оцет на капсули и капсули Аюрслим - и двата вида капсули подобряват обмяната на веществата.

Не знам кое от всички тези неща или комбинацията им даде добрия ефект, но в крайна сметка опровергах твърденията на много от познатите ми (включително и на собствената ми майка), че никога няма да се върна в нормалните си килограми след второто раждане.

Със сигурност и в Испания ще има някакъв аналог на тези неща - процедурите, клина, колана, хапчетата с ябълков оцет.

За статистиката
преди първа бременност - 59 кг
преди да родя - някъде над 78 кг (тогава спрях да се меря)

преди втора бременност (4 години по-късно) - 52 кг
преди да родя - над 75 кг

през последното лято достигнах 48 кг
в момента съм качила малко и съм 51 кг

Не се отчайвай, моля.
Бори се с килограмите, но избягвай стресовите терапии - операции, хапчета за отслабване и т.н.
Виж целия пост
# 2
Mamma тук е момента да кажа официално благодарско
за антицелулитните процедури
мислех отделна тема да отварям но няма значение Wink
ходя вече две седмици  #Milti
Виж целия пост
# 3
Хей,няма да се отчайваш Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation Всички сме с теб!Аз успях да сваля 45кг без да съм раждала,ти с 20 няма да се оправиш......,недей така!Трябва повечко воля!Тези кг. ще ги свалиш лесно,защотото са неестествени за организма ти!Ако бяха останали 5-6кг и имаше проблем,тогава разбирам!
  Започни първо 20-ина дни с разделно хранене,гарантирам ти поне 5кг.минус!След това може да минеш на НВД ,но трябва да е постепенно,защото бързото сваляне,води и до бързо качване!
Виж колко майки успяха да се стпоят,ти да не си по-долу от тях!
Няма да се отчайваш,това е най-лошото което можеш да направиш!Стягай се и почвай предложението ми!
Виж целия пост
# 4
Айде сага-какви са тия от4аяни вопли.Липосукцията -дори и да я направиш не решаваш проблема генерално,още пове4е,4е крие риск за живота Sign Exclamation Добра диета,съ4етана  с спорт дава страхотни резултати с воля и постоянство-имай предвид,4е здравословното отслабване е бавен процес -затова пък траен Simple Smile Хап4ета също не ти препоръ4вам-ефекта е бърз,но последствията за организма са гаднярски .
Запомни няма невъзможни неща-и ако наистина искаш да отслабнеш,ще го направиш Grinning
Като на4ало погледни този форум http://www.spidersport.com/forum -ако решиш да тринираш можеш да вземаш л-карнитин (продава се в аптеките)

Успех
Виж целия пост
# 5
Я се стегни, момиче!Ние така лесно не се даваме Crossing Arms Почини малко психически и после - давай с начале newsm10
Виж целия пост
# 6
Благодаря vи моми4ета.
След като се сьбудих тази ситрин се 4устvах по добре,след тоvа станах и vлезнах v банята ,кьдето пьк се vидях v огледалото и реШих отноvо да си легна 4е да не се гледам поvе4е.
Mamma,благодаря ти за сайта ,който си ми дала,и аз Ще си ги напраvя tези процедури(4е определено имам нужда от тях).
А ина4е аз използvам колан за отслабvане,но от него май никакvа полза няма.И капсули с ябьлкоv оцет пия от доста отдаvна.
Няколко пьти запо4vах диети и до никаде не стигах с тях Tired ,нямам никакvа vоля ,но наистина никакvа.
Диетата сьс зелеvата супа я праvих то4но 3 дни и не мобах да се здьржа поvе4е #Sniper ,за тези 3 дни отслабнах с 2 килограма.
Ами няма кьде да ходя ,пак Ще по4на с диетите и сега vе4е няма да имам друг избор(до сега vсе се надяvах на липосукцията).
Виж целия пост
# 7
Нека и аз да се вкюча- значи от това , което пробвах разделното хранене направо върши чудеса. Мисля, че с него- без лекарства, ще си влезеш напълно в нормата. Остави липосукцията за времето когато ти останат само 3-4 кг за сваляне.Само не се отчайвай, тук сме все мами с проблеми и за това се събираме, за да се подкрепяме. Без майтап, ако неможеш без плодове и зеленчуци- разделното хранене е само за теб. Ще видиш че има резултат. Ние сме с теб!
Виж целия пост
# 8
Цитат на: biliana333
Хей,няма да се отчайваш Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation Всички сме с теб!Аз успях да сваля 45кг без да съм раждала,ти с 20 няма да се оправиш......,недей така!Трябва повечко воля!Тези кг. ще ги свалиш лесно,защотото са неестествени за организма ти!Ако бяха останали 5-6кг и имаше проблем,тогава разбирам!
  Започни първо 20-ина дни с разделно хранене,гарантирам ти поне 5кг.минус!След това може да минеш на НВД ,но трябва да е постепенно,защото бързото сваляне,води и до бързо качване!
Виж колко майки успяха да се стпоят,ти да не си по-долу от тях!
Няма да се отчайваш,това е най-лошото което можеш да направиш!Стягай се и почвай предложението ми!

Е, това направо ме уби!!!! Все съм чувала за подобни случеи, но честно казано невярвах. Мисля, че ако не си против ще е добре да пуснеш една отделна тема в която да разкажеш опита си. Нямаш си представа, колко много хора ще искат да научат и да се насърчат от тебе.
Виж целия пост
# 9
Medea,вече коментирахме с няколко девойки това предложение!Но с такава тема не мога да помогна,трябва да препиша тук книгата "Сила за живот",аз по нея се храних.Предложих вече всички желаещи да си я купят и тогава да направим такава тема за да си поясняваме неясните неща,да коментираме резултати и да се амбицираме!
Виж целия пост
# 10
Ами честно казано според мен е много добре,че няма да ти правят липосукция - знаеш ли какъв кошмар е това?! Просто не е истина. Чувала съм такива истории, че кошмари може да сънуваш от тях. Кожата ти става черна поради множество спукани капиляри, може да се увреди някой кръвоносен съд, апарата освен мазнината засмуква и всякакви други неща. А след това няма никаква гаранция, че няма да си върнеш килограмите! И знаеш ли каква е самата процедура - брррр, отвратителна.

Аз имах също един свински период след първото раждане и след застояване у дома, когато като се видех в огледалото и направо си реввах. Оправих се постепенно - тръгнах на работа, започнах да се движа, предпочитах да ходя при всяка  възможност, вместо да използвам транспорт, същевременно поради заетостта започнах да ям по-малко, махнах всичко пържено. Правех си големи засищащи салати - с различни видове зеленчуци (важно е разнообразието, за да те засити), като отгоре си слагах малко сосчета, малко ядки, или ролца от раци). Силно ограничих сладкото - не го отказах, щото това е мисия невъзможна за мен, но хапвах 2-3 хапки и край. Така и с всичко останало - почти всичко си позволявах, но в много ограничено количество. Само салатите бяха голеееееееми.

Нещо много важно - забравих за кантара за известно време. Не мислех за килограмите, гледах да съм заета, весела, да мисля за всичко друго, но не и за диети. Мен диетите ме депресират! И вместо да ми помогнат, те ме психясват.
Отслабвай бавно, но сигурно - това е моят вариант.
Виж целия пост
# 11
Здравей, нека и аз се включа, за да ти кажа две неща само:
1. Това, което са ти изредили момичета като по- реални и макар и по- бавни, все пак по- здравословни решения на въпроса, наистина е неуспоримо! Това трябва да е първото нещо, което пробваш и то достатъчно упорито и дълго!
Ако пък вече решиш, че наистина имаш сериозен проблем и гимнастики, диети и тн. не помагат и след като се консултирала с лекари и диетолози(м/у другото отиди да си направиш тестове за непоносимост на хранителни съставки-има хора, които дори и да са на диета, продължават да поемат храни, които организмът им не е способен да разгражда и обработва и следователно за това и не могат да отслабнат особено Sign Exclamation ) има и дрего оперативно решение на въпроса с наднорменото тегло!
2. Въпросното оперативно решение представлява поставяне на нещо като рингче на стомаха, което стеснява обема му и дори и да искаш, не можеш да ядеш много и не можеш и да надебелееш! Rolling Eyes Тази процедура обаче е само за хора с наистина сериозни проблеми с теглото си, при които се увеличава риска за диабет, сърдечен удар и други, което съм уверена, че не е твоят случай  Sign Exclamation С такава операция е и Шарън Озборн и то не защото е имала проблеми с наднормено тегло, но има хора, които преценяват че искат да се подложат и без мед. причини   33uu
Липосукцията се радвай, че са ти я отказали, защото това е една от най- несавършенните процедури и причинява в повечето случаи УЖАСНИ последици! Много жени се молят за пълните си крака след това- целулитът, който се получава там е на трапища направо, краката ти може да започнат да пълнеят неравномерно и още купища ужасии!
Извинявам се, че стана дългичко, но човек трябва да знае какви са възможностите, за да може да вземе най- правилното за него решение. Аз съм невероятен фен на естетичната хирургия, но въпреки това моят съвет в крайна сметка е да на посягаш към скалпела за по- лесно и да направиш всичко възможно преди това да се справиш с проблема(който със сигурност не е дори и толкова голям, колкото ти се струва на теб) сама! И се консултирай с лекар -дори не само с един- преди да предприемаш каквото и да е, дори и драстична диета, защото аз влезнах в болница от гладуване!
Каквото и да решиш, ти пожелавам успех, кураж и упоритост в борбата с телесните форми   friendship  box
Виж целия пост
# 12
Мила, аз съм на твоето положение. Преди да забремения бях 70 кг. /коит о са си доста за мен на ръст 170/. Преди да родя стигнах 97, приличах на буре. С раждането свалих 7 и до там. Преди три месеца започнах усилено фитнес, но започнах да свалям едва след като спрях да кърмя /преди месец и половина/. Вече съм -5 кг и доста по-добре от преди. Но откакто спрях да кърмя се храня разделно. Та мисълта ми е, че с много труд всичко става. Една позната почина след намеса на "естетичната хирургия", та по-добре недей.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Yvette
Ами честно казано според мен е много добре,че няма да ти правят липосукция - знаеш ли какъв кошмар е това?! Просто не е истина. Чувала съм такива истории, че кошмари може да сънуваш от тях. Кожата ти става черна поради множество спукани капиляри, може да се увреди някой кръвоносен съд, апарата освен мазнината засмуква и всякакви други неща. А след това няма никаква гаранция, че няма да си върнеш килограмите! И знаеш ли каква е самата процедура - брррр, отвратителна.

Аз имах също един свински период след първото раждане и след застояване у дома, когато като се видех в огледалото и направо си реввах. Оправих се постепенно - тръгнах на работа, започнах да се движа, предпочитах да ходя при всяка  възможност, вместо да използвам транспорт, същевременно поради заетостта започнах да ям по-малко, махнах всичко пържено. Правех си големи засищащи салати - с различни видове зеленчуци (важно е разнообразието, за да те засити), като отгоре си слагах малко сосчета, малко ядки, или ролца от раци). Силно ограничих сладкото - не го отказах, щото това е мисия невъзможна за мен, но хапвах 2-3 хапки и край. Така и с всичко останало - почти всичко си позволявах, но в много ограничено количество. Само салатите бяха голеееееееми.

Нещо много важно - забравих за кантара за известно време. Не мислех за килограмите, гледах да съм заета, весела, да мисля за всичко друго, но не и за диети. Мен диетите ме депресират! И вместо да ми помогнат, те ме психясват.
Отслабвай бавно, но сигурно - това е моят вариант.


Споделям напълно това мнение  thumbsup
Val, не можеш да си представиш, каква услуга са ти направили, като са ти отказали липосукция. Yvette, ти е дала разумен начин на отслабване, гарантиращ траен и здравословен ефект. Желая ти успех  Grinning
Виж целия пост
# 14
Аз понеже сьм много страхлиvа и отидох v клон на една от наи -
добрите клиники за естети4на хирургия v Еvропа,то те и за тоvа ми я отказаha де Confused .И аз се страхуvах да няма после последстvия и какvи ли не ужасии ,но хората там даvат голям процент гаранция 4е няма да има уложнения,ако пак има такиvа ,то разходите по тях Ще бьдат поети от клиниката.ОбЩо vзето зная (vьпреки ,4е  пак казvам сьм много страхлиvа),4е проблеми с тях нямаШе да имам.
След като ми отказаха операцията ходих и при ли4ния ми лекар ,който ме огледа странно ,пьк накрая ме прати при диетолозите v поликлиниката.
Ина4е v  последната седмица ям само салати ,ниЩо друго.
me4eto ,аз не мисля,4е имам 4ак такиvа проблеми ,за които гожориШ ти.На мен наи голямият ми проблем е 4е сам безvолежо сьЩестvо #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия