Мамчета във Враца!!!

  • 625
  • 12
Здравейте Мамчета! Бих искала да зная има ли от Враца!!!Ще се радвам да ми пишете!!!
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169048.0
Тук в отчетни.
Виж целия пост
# 2
Здравей!
Аз съм от Враца, но завърших висшето си образование във Велико Търново, където сега живея и работя!
Ще се радвам да си пиша с някого от Враца, която много ми липсва! Hug
Виж целия пост
# 3
Здравейте майчета от враца!Какво правите с бебоците в тези студове newsm78
Виж целия пост
# 4
Здравейте и от мен мили Врачански мамчета! Идват празници! как е настроението. На нас ни предстои премествне и ще ни е доста трудно тези дни, но ще се справим.
Виж целия пост
# 5
Студ, мраз и лед е днешния ден..
Най хубавото решение за повдигане на настроението е .. шопинг, да ни стане малко по коледно. Hug
Виж целия пост
# 6
Здравейте!
Веси аз също завърших университета в Велико Търново 2005 г., но се прибрах във Враца и сега се гледаме с Бебока. Понякога ми липсва Търново. Но нямам време от беб4о да се затъжавам много.
Виж целия пост
# 7
 GrinningНе тъгувай за Търново точно през зимата, във Враца поне има нормални улици и тротоари по които хора с колички да се разхождат и да ходят където си щат. В Търново в това отношение е просто отврат, така че - весело разхождане из зимна Враца!
Виж целия пост
# 8
Здравейте, майчета! Аз също съм от Враца. В този студ си стоим в къщи, но чакам с нетърпение да омекне времето и да излезем.  sun
Виж целия пост
# 9
И ние стоим само вътре.Дано по скоро се оправи времето. newsm71
Виж целия пост
# 10
аз не съм от Враца но приятелят ми, а може би скоро и мои съпруг е от тука и се пренесох при него и наскоро разбрах че ще си имаме малко бебе.Бих се радвала да поприказвам с някои които познава града и може да ми каже примерно добър лекар..., магазини за пазаруване и т.н.Ще съм ви много благодарна.
Виж целия пост
# 11
Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 12
Здравейте мами от Враца!!!!
Аз също съм от Враца, но я напуснах преди 10 г. Завършила съм езиковата гимназия (1998).
Последно си бях там преди година.  Ходих да пия кафе в Тракийската  Simple Smile
Ще се радвам да си поприказвам с вас
Поздрави
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия