Мами в НОРВЕГИЯ - 8

  • 16 235
  • 312
Хайде на новата темичка  Hug
Виж целия пост
# 1
Кажи не6то пове4е де, как се 4увства6? Simple Smile
Милва цели 70_80 магазина  ли има6... маааалееее...  Crazy Shocked  Wink
Виж целия пост
# 2
Ами как да се чувствам, добре ми е щом съм с него  newsm76
Още ни е малко неуредено в апартамента, но като си накупим всичко необходимо, ще стане по-добре Simple Smile
Днес грее слънце, затова ще използвам момента да пообиколя за работа и до УДИ преди да е завалял дъжд.
Добре е засега и не ме мъчи никаква носталгия.
Е, мъчно ми е за мама и братчето ми, но те ще се справят Simple Smile
Ще ви пиша повече по-късно, сега отивам навън!
Ако има време, може и до Икеа да отида.
Виж целия пост
# 3
Кажи не6то пове4е де, как се 4увства6? Simple Smile
Милва цели 70_80 магазина  ли има6... маааалееее...  Crazy Shocked  Wink

 Grinning е де, имам като клиенти ....

То и тук грее слънце, ама тази сутрин в 7 бе6е 4 градуса. Аз се изнасям за Испания другия понеделник за 5 дена, последна топлинка за тая година. Хи4 не мога да трая октомври и ноември.
Виж целия пост
# 4
slavs ти сега ли се мести6 към Норвегия?
Виж целия пост
# 5
Славс, за каква носталгия говори6 след 3 дена...?Simple Smile Теб о6те еуфория те тресе с пълна сила. По4акай 6 месеца или година, пък тогава носталгия... сега е рано о6те:)
Милва, от колко време си в Норге?
Виж целия пост
# 6
от 2001
Аз даже и не помня какво е носталгия.
Виж целия пост
# 7
При мен също я няма носталгията  Tired..но то пък при цялата тази техника ние сме постоянно онлайн
Виж целия пост
# 8
А, аз помня какво е носталгия!  Sad Даже факта,че след 4 дни отиваме до България не ме радва, щото си знам, че след това се връщам тук  Sad
Е, вече почнах да се наслаждавам на хубавите страни на норвежкия живот- спокойствието и наличието на ИКЕА  Grinning Но ще мине май доста време преди да ме пусне носталгията(примерно 2 дена преди да си тръгнем за България окончателно)

На "болниците" - бързо оправяне! Казваше ми нашата rkb "Болен мъж в къщи е лоша работа!", ама аз не й вярвах... Е, сега се уверих за пореден път, че е права! Grinning Само дано не прихваната и децата, че лошо се "лети" със запушен нос!

Тъкмо щях да "одумам" Деата и Бебещайн-а, че изчезнаха и гледам те се разписали! Ей, момичета влизайте по-често, липсвате ни  Hug
Виж целия пост
# 9
Еййй Марйо, голямо страдане му страда6...Simple Smile Нали и без това "не си от тука и си за малко" ...Simple Smile
Я кажи какво стана с "приятелския кръг" ? Нали се оказа в крайна сметка, 4е децата не бяха подбрани наро4но по някакви  "аутсайдерски" характеристики? А Марти събра ли много приятели ве4е? Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Marjo - влизам, влизам, повече обаче само чета, понякога ме мързи да пиша  Blush, понякога просто няма какво...и така
За приятелите - моя Марти определено няма приятели  Sad , норвежците са отвратни според него, глезени, презадоволени ,арогантни хлапета, общува с чужденци, но чак за приятелство едва ли може да се говори....ето това ни е проблема на нас, а не носталгията  newsm78
Виж целия пост
# 11
Привет и от нас  Wink
Marjo,тук съм ама и мен ме помързява да пиша.Най-често чета малко и после ставам,че ме боли кръста и не мога да стоя дълго пред РС Hug
Milva, радвам се,че има още една бременилка тук.Ще обменяме информация Laughing
Момичета и моя Марти не си е намерил още нито един норвежки приятел ooooh!.(те Мартинчовците тук са мнаго май,аз поне преброих вече 4-ма) Joy.Той си играе с едно поляче и мнението му за норвежците е като на твоя Марти deata.Но се надявам с времето да започне да ги приема,защото ще му е много трудно така.
Славс,ти си страшна,как бързо действаш.Ще им събереш очите на тия мудни норвежци.Аз тук разбрах,че норвежец и бързане са две неща,които нямат нищо общо Joy
Чао ви и приятен ден
Виж целия пост
# 12
Да бе много са Мартиновците... и аз това констатирах преди време Simple Smile

Моя Мартин
Мартин на БебиШтайн
Мартин на деата
Мартин на Марйо

да са ни живи и здрави...Simple Smile Искам да кажа 2рото ако ми е моми4е 6те е Амалия (на баба ми) ако е мом4е Николас. ЗаплЮвам си от сега да няма после неразбрали...Simple Smile
Виж целия пост
# 13
ха ха ха, палачинка и аз така съм вече горе долу наясно като си имаме трето живот и здраве след някоя и друга година как ще се казва...щото сме сигурни, че ще е пак момче  Joy
Виж целия пост
# 14
деата, и как 6те го кръстите? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия