Сатенени ръкавици

  • 1 386
  • 5
Момичета, след няколко дни съм на  сватба.Трябват ми черни сатенени ръкавици над лакътя.
Ако някой знае от къде мога да си купя,моля да сподели.
Виж целия пост
# 1
Момичета, след няколко дни съм на  сватба.Трябват ми черни сатенени ръкавици над лакътя.
Ако някой знае от къде мога да си купя,моля да сподели.
В  булчинските магазини провери ли - освен бели сатенени ръкавици може да има и по-"странни" неща. Все пак отдавна булчинските рокли не са само бели Peace
Виж целия пост
# 2
Още  не съм обикаляла магазините-ще  проверя и там.
Знам,че рядко някой има нужда от такъв аксесоар,но се надявам някой да е видял някъде.Имам предвид  няколко магазина,но там са доста скъпи,например Ескада - 200 лв.За тези пари, рокля мога да си купя Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Провери по  магазините от типа на Mango, Zara, Blanco ....моите  от  сатен струваха 5 евро...В момента  дългите от естествена кожа вървят по 60 или 80 евро... така 4е 200 лева за сатенени дълги раъкавици си е направо обир....
Стискам палци да намери6...
Виж целия пост
# 4
Аз си купих бели сатенени ръкавици от булчински магазин и дадох да ми ги боядисат, но това беше преди доста години. Според мен може да си поръчаш да ти ушият в някой сватбен салон, който предлага не само булчински, но и други официални рокли. Вероятно е да има и готови и да не трябва да чакаш.
Виж целия пост
# 5
Благодаря,момичета!
Казаха ми,че в магазина на Невена има - 50 лв.Така,че днес ще проверя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия