Мнения за ОДЗ 80 и ОДЗ 93

  • 589
  • 3
Чудя се дали да запиша детето си в една от тези градини!!!!!!!!!!, но нямам никаква информация за учителките,условията,отношението към децата и всичко останало,което може да е важно за тези две детски градини:-)  Ако имате някакви мнения, моля споделете...мерси.
Виж целия пост
# 1
Ами , не знам какво да ти кажа. Дъщеря ми тръгна в 80то ОДЗ и след 2 дни я преместих. Бях отвратена просто, най-вече от госпожите, при  които беше. Нищо не можех да разбера от тях и като цяло, просто не ми допаднаха, освен това и базата им е супер бедна. Това е моето мнение, сигурна съм, че има доволни от там. Другото ОДЗ 93то, въпреки, че ни е по-близо,  никога не съм и помисляла да запиша дъщеря си там, защото нищо добро не съм чула за него.
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря за тази информация. Вие кое ОДЗ посещавате сега? Можеш ли да ми препоръчаш някое. Моного съм озадачена:-)
Виж целия пост
# 3
Ние я преместихме извън района, сега е в 50то ОДЗ "Куйки" в Зона Б 5, там е близо до работата на баща й. Засега съм много доволна, но тя е ходила само 1 седмица, после 1 седмица болна, а сега от понеделник стачка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия