Коя е дрехата...?

  • 2 982
  • 69
Може и да е имало вече такава тема,за което предварително се извинявам, но днес като се замислих, установих,че имам склонност да си купувам изключително блузи. Може да имам 2 чифта дънки, но винаги ме влекат щандовете с ризи и блузи, дори да имам нужда от панталон да речем. Rolling Eyes За сметка на това пък не ми представлява никакъв интерес да разглеждам или пазарувам чанти и обувки. Даже като стане време за смяна - изтръпвам,защото много трудно си харесвам.
При вас как е? Коя е дрехата, на която не можете да устоите и си я купувате, въпреки че нямате нужда? Flutter
Виж целия пост
# 1
Бельо  Crazy колкото повече, толкова повече  Crazy
Виж целия пост
# 2
Бельо, потници, блузки Mr. Green
Виж целия пост
# 3
   Аз също забелязвам, че блузки много лесно се купуват и също не съм изключение. Но пък като взема и друго - напр. чанта или обувки, започвам да оглеждам още по-усилено за подобни и ако видя нещо, което повече да ми хареса, го купувам и него.
Виж целия пост
# 4
Сутиени и всякакви видове блузки,потници,тениски и прочие Peace
Виж целия пост
# 5
Аз съм на моменти. Понякога си купувам само дънки, друг път само чанти, след това идва времето на блузките, но определено по-лесно си купувам блузки, отколкото дънки. В събота измерих цял магазин дънки и накрая си взех черни почти като панталон са.
Виж целия пост
# 6
Хах, явно и други са големи привърженички на сутиените. Имам приятелка, която е просто маниачка. В гардероба си има сигурно 5 блузи, едно дънки и над 50 сутиена - във всички гами и разцветки  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
В събота измерих цял магазин дънки и накрая си взех .................

Очаквах да си написала " блузка" Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Всякакви дрехи си купувам трудно (последните месеци напълнях с 4 кг, които, макар и малко, изиграха огромна роля при намирането на дрехи), но като се замисля, по обувки и чанти се залисвам много. От дрехите - хм, може би панталони...
Виж целия пост
# 9
По принцип обичам да пазаря,каквото и да е.Току що си купих 2 пуловера,не че нямам де,но ми харесаха.Наистина с панталон или пола може да се изкара по-дълго,но блузките трябва да се сменят всеки ден,според мен.
Виж целия пост
# 10
Бельо,блузи,потничета,обувки и аксесоари.
Виж целия пост
# 11
Най-вече обувки и чанти, колко и да имам пак натам ме влече  Crazy
Иначе от дрехите - бельо, не мога да устоя  Blush
Виж целия пост
# 12
Бельото и най-вече скъпото бельо ... винаги си купувам бельо...имам страшно много бельо...толкова много, че ме е срам от бройката  Blush
иначе дрехата, която винаги търся е дънки...винаги имам нужда от дънки и винаги търся дънки...
освен по бельото се захласвам и по блузи някакви... Peace
Виж целия пост
# 13
Все ме избива да купувам дънки. Срам ме е да кажа колко чифта дънки имам и въпреки това продължавам... ooooh! Освен това панталони /предимно спортни/, ботуши, обувки, чорапи. Блузите са ми на последно място.
Виж целия пост
# 14
И аз май съм по блузките и ризките,но и другите видове дрехи не изостават в гардероба ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия