Как да лежи по коремче?

  • 450
  • 10
Простете за глупавия въпрос, но незнам как да поставя бебчо да лежи по корем, за да започне да му укрепва вратлето. А и има колики и четох, че това е най-добрия начин да го облекчат болките. Педиатърката ми показа как, но аз не мога да го наглася въобще. Много ви моля да ми обясните как или ако някой разполага със някаква снимка да видя... Sad
Виж целия пост
# 1
Примерно

така
и после то се опитва само да си надигне главичката,  ей така
Само,че тези снимки са ни като малко по-големички... не си спомням дали на вашата възраст правеха опити да вдигат главата ?!
Виж целия пост
# 2
малко и нестабилно е.изчакай малкоъ да не стане беля.
Виж целия пост
# 3
за да облекчи коликите го хвани между крачетата за коремчето, а с другата ръка на гърдичките и ръчичките да са му върху твойта ръка
Виж целия пост
# 4
Още е много малко бебенцето, за да го слагаш по корем. Изчакай малко Peace
Виж целия пост
# 5
Ами педиатърката каза, че трябвало вече  newsm78 Bobeto, а крачетата как да ги поставя? Притеснява ме да не стане нещо...
Наистина ли мислите, че трябва да изчакаме още?!
Виж целия пост
# 6
Ами няма нищо специално при крачетата - нормално, както ти когато си лежиш по корем.  Само да лежи по корем не е рано - все пак някои бебета така спят от раждането си. Рано е да се опитва да изправя главата. А за коликите, можеш да слагаш нещо топличко върху коремчето. А също така и сешоар много успокоява  Peace

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/474/51/
Можеш да погледнеш тук на каква възраст каква гимнастика се прави
Виж целия пост
# 7
Моята дъшеря май някъде около месеца я сложихме по корем.Както е на снимката по - горе. Педиатъра ни препоръча Бебезан-чай,капки Сабсимплеск.Това е за колики.Поне при нас имаше ефект.Успех!
Виж целия пост
# 8
Ние слагахме бебка от самото начало по корем и на нея много и харесваше даже като по малка много обичаше така да спи а сега вече се обръща:) Ръчичките напред и крячетата на зад полу изпънати.Така я слагам аз.
Виж целия пост
# 9
И аз мисля, че е още много малко, за го слагаш по корем и да му укрепва врата изобщо.
Виж целия пост
# 10
Най-общо казано-като на жабче трябва да му е позата.Но мисля,че още е раничко.Може би след 10-тина дни... Flutter
А за коликите помагат и капките. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия