Imam nova kuhnja !!!

  • 1 224
  • 11
Imam nova kuhnja, a kato che li sam zabravila da gotvja !

Izpratete mi recepti za barzo prigotvjane na pileshko meso , zashtoto ne mi idva mnogo na uma.
Blagodarja !
Bih mogla da razkaga posle kak sam se spravila !
Виж целия пост
# 1
Тука нещата не са точно-изпратете ми.Има хиляди рецепти по темата,има и търсачка в която да потърсиш.И не пиши на латиница.
Виж целия пост
# 2
Здравей, наистина би било добре да пишеш на кирилица, защото иначе е много досадно за четене.

По темата- можеш да провериш в готварската книга, която е закована малко по-горе във форума.
Виж целия пост
# 3
ами честита нова кухня
Виж целия пост
# 4
Честита придобивка!  bouquet Ето и две рецепти:


Пилешката фантазия на Лео

КРИЛЦА ПО-КИТАЙСКИ С ПЕПСИ КОЛА /от форума е, но не съм записала автора Embarassed/

Пилешки крилца се слагат в голяма тенджера и се заливат с Пепси (задължително Пепси) почти да се покриват,но не съвсем.Слага се една трета от бутилка(малка) тъмен соев сос(желателно произведен в Китай) и се варят без капак на силен котлон,докато водата се изпари и остане гъст сос!Става за около 30-40 минути!
Лесно е и бързо,не става сладко,сами леко сладни и няма нужда от други подправки!Не става като варено,по-различно е.Хубаво е,но е малко странно(да го имате предвид)!

Виж целия пост
# 5
Помислих, че снимки ще ни покажеш на новата кухня. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз съм автора на крилцата с Пепси (от южен Китай е)! Peace
Радвам се,че се помни и ползва!!  Hug
Виж целия пост
# 7
labrex ти е дала рецептата за пилешката фантазия на Лео - става нещо страхотно вкусно
Преди няколко вечери правих чесново пиле по рецептата на kami22  -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106241.msg1893592;topicseen#msg1893592 , правила съм и   пиле в чеснов доматен сос на pep-4o http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=177.msg1445#msg1445 - също е много вкусно
Виж целия пост
# 8
Аз съм автора на крилцата с Пепси (от южен Китай е)! Peace
Радвам се,че се помни и ползва!!  Hug

pina, добре, че се обади, хиляди благодарности за рецептата.   bouquet  bouquet  bouquet Аз просто съм забравила откъде я преписах. Вкъщи много се тачи, но и където я разпространих, на приятели, рода и познати, всички я харесват. Въпреки че в първия момент с някакво недоверие питат:"И само това ли е, нищо друго не се слага?" А после - smile3501

А това е рецепта за много крехки и вкусни пилешки кюфтенца, някъде я писах във форума. Ако имаш проблем с руския, ще преведа.
Виж целия пост
# 9
Imam nova kuhnja, a kato che li sam zabravila da gotvja !

Izpratete mi recepti za barzo prigotvjane na pileshko meso , zashtoto ne mi idva mnogo na uma.
Blagodarja !
Bih mogla da razkaga posle kak sam se spravila !
Глупаво е това, което си написала. Защото готвенето не се забравя, ако поне веднъж си готвила. Това е все едно да забравиш да караш колело или да плуваш.
Друг път мисли преди да пишеш.
Виж целия пост
# 10
Честита нова кухня Joy Joy Joy Crazy
Виж целия пост
# 11
Честито-е с малко завист ама благородна Joy
Пък аз от август месец чакам ли чакам нова баня и нова кухня.....,а майстора се размотава ли размотава #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия