руууж

  • 1 294
  • 19
подкрепяте ли тезата, че за есенно-зимния сезон ружът трябва да е по-тъмен, теракотов? Кой е любимият Ви руж?
Виж целия пост
# 1
Аз зимата пък нося по-блед руж, отколкото лятото. През лятото съм със златисти заради тена, а зимата, когато съм с много светла кожа предпочитам по-нежни розови и бледи ружове. Според мен всичко зависи от тена и дали гримът е дневен или вечерен. Peace
Харесвам много ружчето на Л'ореал.
 
Виж целия пост
# 2
Използвам един и същ руж и зимата и лятото. Но зимата слагам по- малко коилчество, тъй като кожата е по- светла и да не стане прекалено. Лятото слагам малко повече.Ползвам руж на SEVENTEEN и на BOURJOIS!И двата много ми харесват.
Виж целия пост
# 3
подкрепяте ли тезата, че за есенно-зимния сезон ружът трябва да е по-тъмен, теракотов?
Кой е любимият Ви руж?

Не я подкрепям, защото е важно какво ни отива, а не какво е модно  Wink
Като фирма - Буржоа, като цвят - прасковено.  Peace
Виж целия пост
# 4
Обичам  и ползвам керемиденият цвят - руж .Зима- лете винаги слагам по малко количество,  а и цветът не позволява  много де... Flutter
Виж целия пост
# 5
И зимата,и лятото си ползвам един и същ цвят руж.Златисто-кафеникав на цвят.
Виж целия пост
# 6
Зимата слагам по-малко руж, отколкото лятото. По принцип съм с доста светла кожа и някакси през лятото не върви да съм толкова бяла. Тогава даже ползвам и пудра със светлоотразяващи частици ooooh!
Ружът ми е на Габрини - преливащи се цветове...Доволна съм! Peace
Виж целия пост
# 7
И аз не я подкрешям,важното е какво ти отива- марка-Бържоа,Лореал.
Виж целия пост
# 8
През цялата година си ползвам един и същи цвят руж-праскова на Буржоа
Виж целия пост
# 9
подкрепяте ли тезата, че за есенно-зимния сезон ружът трябва да е по-тъмен, теракотов?
Този сезон излиза на мода бледият тен на лицето и лек руж в гамата на нежно розово  или праскова.
по важно според мен е не  модният цвят, а дали е в хармония с  моя тип(тен на лицето цвят на о4ите и косата..) и дали е  добре поставен(то4ното коли4ество на то4ното място).
Използвам руж на перли или  компактен от няколко цвята,  за де се полу4и по естествен нюанс(body shop или не6то от сорта...)....
Виж целия пост
# 10
подкрепяте ли тезата, че за есенно-зимния сезон ружът трябва да е по-тъмен, теракотов?
Кой е любимият Ви руж?

Не я подкрепям, защото е важно какво ни отива, а не какво е модно  Wink
Като фирма - Буржоа, като цвят - прасковено.  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 11
През цялата година си ползвам един и същи цвят руж-праскова на Буржоа
кой номер е ружът на буржоа, праскова?
Виж целия пост
# 12
Не, не сменям ружа си при смяна на сезоните. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Не, не сменям ружа си при смяна на сезоните. Simple Smile
И аз. Peace
Виж целия пост
# 14
естествено, че цвета на ружа зависи от грима, но все пак и цветовата гама се мени през зимата. Гледах днес един селективен руж на Артдеко, който много ми хареса, всички цветове им бяха теракота! Има и доста скъпи ружове на т.нар. ВИСШ клас козметика - не знам дали си заслужават парите, нека някоя по-опитна дама си каже мнението и препоръча нещо  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия