Капе ли косата през есента или влиянието на стреса съвпада случайно със сезона?

  • 6 938
  • 50
Имам дълга тъмно-руса коса, която през последните години взе да капе доста силно на моменти....въпреки витамини, минерали, омега-3 киселини, маски и какво ли още не, имам чувството че процесът практически не се повлиява от нищо? споделете моля вашите наблюдения...
Виж целия пост
# 1
Абсолютно да! Всяка есен забелязвам, че косата ми пада повече от обикновено. Предполагам, че е нормално да има такива периоди.
Виж целия пост
# 2
При мен изразен косопад се появява веднъж на 4-5 години - общо взето по това време. В момента пак съм в "капеща" фаза, но утешителното е, че косата пак се възстановява.
Виж целия пост
# 3
На мен не ми се е случвало.  33uu
Виж целия пост
# 4
Не питай, че скоро сигурно ще трябва перука да си избирам.Днес си купих на Виши шампоана против косопад пък да видим.Пия и Герикапс + хининова вода си слагам.За сега ефект няма
Виж целия пост
# 5
Нормално е косата да пада по-интензивно на определен период от време...
моята пада сега, но не съм притеснена... Peace
Виж целия пост
# 6
Сезонен косопад, няма страшно!
Виж целия пост
# 7
Нормално е за сезона, надали е съвпадение със стрес и т.н
Просто с повечето жени се случва това неприятно нещо като косопада именно есента..
Понякога и пролетно време се получава, но по-рядко
Виж целия пост
# 8
Да, косата пада повечко през есента и също така може да се дължи и на стрес, съвсем нормално си е, сега повечето сме така у главите, бъди спокойна  bowuu
Виж целия пост
# 9
Аз мисля ,че е от сезона и при мене е така сега,не се притеснявай! Wink
Виж целия пост
# 10
И аз имам същият проблем,купих си разни маски и хининова вода,взех си и витамини са коса,нокти и кожа,пък ще видим ефекта!
Виж целия пост
# 11
Да, моята пада от около 3 седмици, и аз се чудех от стрес ли е, от сезон ли.
Виж целия пост
# 12
На мен лично много ми капе косата през есента, но съм забелязала, че независимо дали позлвам маски или не ефект няма. Просто като захладнее и положението се оправя от само себе си. Явно си е до сезона, може би...
Виж целия пост
# 13
Аз също имам проблем с косопада. Изпих една опаковка Герикапс, ползвам стимулант за коса на Икаров и пробвах 2 маски против косопад. Надявам се като мине преходния период косата ми да се възстанови напълно. Усепех на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аз съм чувала, че есента и пролетта косата пада повече от обикновеното. А бях чела, че е нормално на ден 100 косъма да падат, което ми се струва множко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия