Предстои ми Конизация на маточната шийка да поговорим

  • 7 775
  • 4
Здравейте ,другият месец ми предстои Конизация с електронож ,защото ми откриха  предракови изменения в маточната шийка.4етох много и разговарях с моя лекар ,да ама знаете лекарите винаги казват ,4е няма нищо страшно ,няма болка ,не се притеснявай.ОК аз знам ,4е операцията ще е с анестезия в областа на матката ми ,но все пак искам да знам някой да е преминал през такава опрация?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!
Виж целия пост
# 1
Има много писано по темата, ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28968.1060
Там можеш да прочетеш и получиш информация за всичко, което те интересува.
Успех ти желая  Hug
Виж целия пост
# 2
Стаси, споко
Аз преминах през това изпитани два пъти.
Не се притеснявай. На страха очите са големи - казват хората и е така.
Най-неприятното за мен - като болка - беше самата упойка. Тогава малко ме заболя.
След това се бях стегнала много от страх. Усеща се, че нещо правят, не е приятно,
но не боли. По-скоро адски гадно мирише - на изгоряло или по-скоро на пърлено.  Simple Smile
Конизацията я правят в кабинетите и не е необходимо да се остава в болница.
Като премине упойката ще усещаш лека болка като при цикъл и до няколко дни ще отмине, а дори и на същия ден.
Ще трябва и цял месец да се ограничиш от някои удоволствия, като басейни, натоварване, секс и др.
НЯМА СТРАШНО. Ако имаш въпроси, пиши.
Успех!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Здравейте отново,в 4етвъртък ме оперираха конизация на маточната шийка .Вси4ко мина много добре без никаква болка с  с електронож и чрез инжектиране на обезболяващо лекарство в областта на матката ,по този на4ин ми направиха матката напълно без4уствена!Цялата операция беше 30 минути ,а самото отстраняване на предракови изменения ,можеби 5 минути.Искам просто да кажа на вси4ки моми4ета ,да не се притесняват ,защото няма болка и вси4ко свършва за минутки!!!!Сега имам леко течение ,но без никакви болки!!!!!
Виж целия пост
# 4
Дано никога повече да не ти се наложи да преминаваш през подобни гадости, миличка   Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия