Посъветвайте ме за ясла в Тракия или Изгре

  • 590
  • 6
Дилемата ми е В Изгрев или Тракия ясла? Моя син почна да пощурява в къщи през лошото време а то сега те първа престои та се чудя къде да го запиша и от кога? За яслата в Тракия по принцип няма вече места до септември 2008 година а и ще сме на 3 и 8 месеца но директорката не я интересува това за тогава имала свободно место е ако има спонсорство и утре ще го вземат но това е друг въпрос! една майка ми предложи нейното талонче да използвам датата че няма да пусне нейното дете на ясла нашите деца са родени на една дата и си мисля че мога да го използвам НО за тази ясла чувам само отрицателни отзиви -не се гледат децата добре и постоянно са болни! А и ние отдавна не взимаме храна от тази млечна кухня сина ми не я ядеше а ходим до пощата дали от тази кухня се хранят децата в яслата? А и от личен опит знам че не е хубава яслата - дъщеря ми я посещаваше преди 4 години с рев отиваше и с рев си я пребирах беше се наплашила от госпожите а и наакана си я пребирах и така месец и се наложи да я спра! Да не говоря че седмица там другата болни в къщи мислех си че и детската няма да отиде но там пък с удоволствие си ходеше! В Изгрев ми хвалят една ясла до Д.Дебелянов не се посещавала от малцинството и наплива не бил голям в групичка били по малко децата и им се обръщало по голямо внимание! Ако нещо знае да казва а и другаде къде има ясли в Тракия? Моята дъщеря я бях пуснала в градина в Изгрев в Биляна много доволна останах там си мисля и за малкия или една градина  някъде четох в Тракия с плувен басейн ако се сеща някой да ми обясни къде точно се намира? А и знам че при навършване на 3 годинки децата веднага се местят в градина а ако не посещава ясла ще тръгне или юни месец в сборна група или септември на 3 и 8 месеца ! Дали ще ми го вземат септември или октомври на 2 години и 8 и 9 месеца в градина? newsm78
Виж целия пост
# 1
Моля да ме извиниш предварително,защото съм от друг квартал и не съм много наясно с детските заведения в Тракия и Изгрев,но има тук една майка,която си води детето в тази Д.Г. с плувния басейн ,ето и адреса й:
ЦДГ "Слънце"
ж.р. Тракия, до бл. 214
тел.: 032/ 682 518, 682 478
Директор: Стефка Христова Димитрова
Много е доволна.Успех!
Виж целия пост
# 2
Не искам да Ви плаша ,но ако нямате молба от преди две години никакъв шанс да Ви вземат в детската градина.Аз живея точно срещу ОДЗ"Едгард Бороу" и  близо до "Слънце". Много е трудно,четири години водихме баткото до11 блок,защото не го взеха до нас.С дъщерями имахме късмет да я приемат тази година в яслата и ще се моля да имаме късмет да я вземат и в градината,защото групите в яслата са 2,а в градината една.
Виж целия пост
# 3
И в другата тема писах, и тук ще кажа:
Слънчев рай за мен е чудесна ясла.
1. За година и половина детето ми е боледувало цифром и словом - два пъти.
2. Сестрите в нашата група, първа, бяха страхотни, особено Адърска и Малинова. Това са две невероятни жени.
3. Яслата е много чиста.
4. Харесвам Ралица, която е музикалната им педагожка, въпреки че по работата с моето дете има какво още да се желае. Но моето е много трудно дете.
Детето си всеки ден съм взимала чисто, никога наакано и напикано. Там е свалян памперса без проблеми.
Твоето дете в коя група беше и по кое време?
Виж целия пост
# 4
О спомням ли си- 2002 година беше есента но аз толкова претеснена бях че все ревеше и така и несвикна и се отказах че даже не си спомням и кои лелки бяха!
Мерси за местонахождението на градините ще проверя ако ли не ще е в Кремена или Десислава но на колко още незнам дали на 2 и8 или на 3 и 8?
Виж целия пост
# 5
А за записване в градина ми казаха че ще се записват децата през януари за есента за същата година не по рано! а и щом в яслата са две групи те си отиват в градината- група и за нас май няма да има място а и да си призная далечко ми идва от скобелева до там! Но в името на детето гледаме все по хубавото!
Виж целия пост
# 6
Момичета има държавен регистър на учебните заведения в България.Там има и детски градини включително,за яслите никъде не открих нищо.Може да ги намерите в dir.bg,има адреси и телефони.Надявам се да съм била полезна.Приятен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия