КОГА ЗАПОЧНАХТЕ ДА ИЗВЕЖДАТЕ БЕБЕТАТА НА РАЗХОДКА?

  • 5 140
  • 86
Здравейте мамета! Ще съм ви много благодарна ако ми кажете кога започнахте да вадите бебетата си навън? Тези дни докато беше хубаво времето вадихме нашето бебе два пъти по половин час на вън с количка тя днес става на четери седмици. Но втория път като се върнахме много плака и не искаше да заспи после дълго време и мъжът ми каза че няма да е вадим повече вън докато не направи 40 дни. Аз пък искам да използвам хубавите дни. Моля кажете ми според вас кой е прав?
Виж целия пост
# 1
О, и аз съм на твоето мнение, да не се окаже после че това ви е било последното излизане, ще става все по-студено . Ние изведохме нашето мишле още на 10-ден, не мисля че плача е бил свързан с разходката Thinking
Виж целия пост
# 2
Аз започнах около 15-тия -20-тия ден да го изкарвам първо на терасата, като постепенно увеличавах времето, което прекарваше навън. И около 25-тия ден излязохме с количката.
Виж целия пост
# 3
Как ще я държите 40 дена вкъщи?! #Crazy Сега не е толкова студено, спокойно можеш да я извеждаш добре облечена и завита. Peace И според мен плачът не е свързан с разходката.
Първата разходка на Рая беше на 13 ден след раждането, понеже бяхме 1 седмица в болницата и после следваха няколко дъждовни дена. Дотогава отварях прозореца на стаята.
Виж целия пост
# 4
Започнах да го извеждам по малко на терасата когато направи седмица.Първата ни разходка навън беше малко преди да навърши месец.Моето мнение е да използвате хубавите дни и да излизате сега,че като завали сняг ще е по-трудно.
Виж целия пост
# 5
Разхождай си спокойно бебето, времето е подходящо.
Калина е родена юли месец и започнах да я извеждам на 20 ден някъде. Даже може и по-рано да е било.
Виж целия пост
# 6
На 28-я ден бяхве вече по пътищата,а от 7-я го извеждах на двора.Разбира се не трябва да се пропусне факта,че родих на 25.07 и горещините бяха ужасни.
Виж целия пост
# 7
Глупостите на мъжа си аз не бих слушала. ИЗвеждай си бебето, не е малко вече! Плачът й може да е свързан с колики, примерно, или нещо друго. Peace
Виж целия пост
# 8
Ходете си спокойно на разходка. Скоро няма да можеш да я извеждаш, като дойде зимата... По темата-на  2 седмици я изведох и от тогава имаме само 3 дни в които не сме били на вън. Дъщеря ми е на 13 месеца.
Виж целия пост
# 9
От деня, в който се прибрахме вкъщи от болницата е висял по цял ден в количката в двора (живеем в къща). Из улиците се дъндуркаме от 10-я ден, като разходките продължават с часове. А от триседмичен си го влача на всякъде с мен с колата, понеже трябва да водя голямата ми дъщеря на училище, английски, плуване. Та екипирахме се с кенгуру и кошче за кола и малкия е с нас навсякъде. Често го кърмя в колата.
Оставям го вкъщи с на баба му само когато излизането ми е кратко и мога да се прибера до следващото кърмене.
Виж целия пост
# 10
На 12 дена беше, когато го разходихме за пръв път. Но все пак беше лято.
Мисля, че все още не е толкова студено и за 20-30 мин. трябва да извеждате детето на въздух  Peace
Виж целия пост
# 11
Когато не валеше, на духаше, нямаше мъгла и температурата бе над 0 градуса.
Виж целия пост
# 12
На следващият ден след изписването. Как 40 дена вкъщи?
Виж целия пост
# 13
На 11тия му ден ве4е бяхме в парка. Как 40 дена в къщи???
Виж целия пост
# 14
Веднага. Изписаха ни в 10 сутринта от болницата и се прибрахме в 5 следобяд  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия