"Вълшебни Коледни подаръци" - Коледен базар на ДБМ

  • 117 324
  • 1 560
Първо се извинявам за подвеждащото заглавие, но това е един начин повече хора да погледнат тази тема  Hug Grinning


На 15 и 16 декември ще се проведе традиционният Коледен базар на "Движение на българските майки" с цел да се помогне на децата в институции - тази година в МОЛ - София  Hug

Молбите ми са няколко и за това отварям тази тема за коментари, предложения и прочие и искрено се надявам, че както всеки път, ще се включите  Hug

1.Към фотошопките  Mr. Green
Ще направим нещо като конкурс за банер, флаер и плакат  за базара  Hug Банерът ще бъде поставен в подписите ни, както и ще бъде разпространен в други форуми и сайтове  Hug
Флаерите, ще са листовки, които ще се печатат на принтер (ч/б) и ще бъдат раздавани на хората в дните преди базара, както и в деня на самия базар в МОЛ-а.
Плакатите ще бъдат разлепени на места където биха привлекли повече внимание и съответно биха довели повече хора на базара!
Ще помоля Микки за помощ  Hug

Другата ми молба е КЪМ всички които творят нещо с ръцете си  Hug -  декупаж, фотография, плетиво , шиене, гобленарки, всички които пишете тук и правите страхотни красоти!!!
Ще дам няколко примера:
Додо извади авторски снимки във формат А4 и се продадоха като топъл хляб!!!
Много момичета направиха картички тип - малко гобленче, които също бяха разграбени!
Имаше декупажирани плочки, пригодени за закачане на стена които също много добре се котираха!
Ръчно нарисувани и аранжирани картички!
Ръчно изплетени шалове, шапки, на една кука като играчки за елха.
Рисуваното стъкло (вази) на Бу, също се разграбиха стремглаво!
Имаше чанти шити на ръка от Мюриел.
Направени страхотно елени - папие маше , за които има голяма поръчак за тази година  Laughing (забравих ника на момичето което ги прави  Embarassed )
Ето, може да видите мааалка част от нещата  Hug






Ще се радваме да се включите с неща, които сами сте изработили и които всички дружно ще продадем благотворително, за да направим Коледата на много деца незабравима!
Ще се радвам на всякакви идеи, предложения, помощ от ваша страна!!!

Ако се чувствате съпричастни, ако имате възможност и желание - МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ НИ!!!    bouquet   bouquet   bouquet


За всички които не са от София, а имат желание да се включат...Може да изпращате нещата си по пощата на мен!При желание ще пускам адреса на лични  Hug
Виж целия пост
# 1
На пред пред последната снимка си видях моите торбета!! Mr. Green Ще се радвам да съм полезна и да мога да се включа и тази година с нещо!!! Hug
Виж целия пост
# 2
На пред пред последната снимка си видях моите торбета!! Mr. Green Ще се радвам да съм полезна и да мога да се включа и тази година с нещо!!! Hug
Кате, много се радвам  Hug Благодарско   bouquet
Виж целия пост
# 3
и аз ще се включа.Правя интересни настолни лампи от ръчна хартия,различни пръчки ,клонки.Мога да спретна и някоя и друга плюшена или платнена играчка,чантички за малки госпожици и куп други джунджурийки.И не на последно място фотошопските неща разбира се Laughing
Виж целия пост
# 4
Миналата година не успях да се включа  на Коледния базар, но пък наваксах с Великденския.Тази година силно се надявам да се мобилизирам и да участвам и в Коледния. Hug
Виж целия пост
# 5
Миналата година не успях да се включа  на Коледния базар, но пък наваксах с Великденския.Тази година силно се надявам да се мобилизирам и да участвам и в Коледния. Hug
ууууууууу тези твоя яйцаааааааа, бяха уникални, гледах си ги с дни в офиса ( добре, че не ги измътих) - имаш талант - действай Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Ще ми се и аз да се включа... Просто за сега нямам идея какво би било интересно и продаваемо. За съжаление не съм особено сръчна, но ще се постарая. Мога да плета, но нямам достатъчно търпение. Ако е нещо дребно - ще се справя  Wink
Просто нямам идея какво мога да направя!?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Сега се сещам, че купих на сина ми ЛИГАВНИК- бродиран с коледна окраса и до ден днешен го ползваме. Така че който ги е правил да се захваща пак  Mr. Green
Аз се пробвам този път да правя рамки за снимки и свещници със всякакви подръчни материали- бурканчета от бебешки пурета, кутиите от АМ. Идеи си търся в google .
Виж целия пост
# 8
Мира-момичета -разгледайте този сайт ,които мимиту беше пуснала в друга тема
http://superbook.ucoz.ru/load/
има страхотни неща-за всекиго по нещо
Виж целия пост
# 9
Ooo, момичета  Hug Не мога да ви се нарадвам  Heart Eyes  Hug Всеки пост е ценен, всяка идея също , много ви благодаря, че раздвижихте темата  Hug   bouquet  newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 10
Ех дойде отново това време! Браво, Иве за темата! Hug
Ще намеря време и за това да направя нещо пък каквото ще да става!
Виж целия пост
# 11
Преди 5 години правих едни картички с бродерия, но не можах да се организирам и да намеря къде да ги продам, тези които са ми останали ще ви ги харижа. Wink

Имам един въпрос към тези които са правили картички в по-големи количества, сами ли си изрязвате картона, ползвали ли сте услугите на някоя печатница например... Ние когато ги правихме с мъжът ми, голямо рязане падаше... Обмислях го варианта с печатница.
Вие как процедирате?
Виж целия пост
# 12
Започнали сме вече да се подготвяме, говоря за декупажа /дано не се обидят момичетата че говоря и от тяхно име  Embarassed, Чут Чут отдавна ни агитира, то си иска и време така че ... аз ще дам едно рамо, дано нещо се продаде, чакам само инструкции относно къде и до кога да пращам колети, а приемам съвети за това кое би вървяло ...
Виж целия пост
# 13
Започнали сме вече да се подготвяме, говоря за декупажа /дано не се обидят момичетата че говоря и от тяхно име  Embarassed, Чут Чут отдавна ни агитира, то си иска и време така че ... аз ще дам едно рамо, дано нещо се продаде, чакам само инструкции относно къде и до кога да пращам колети, а приемам съвети за това кое би вървяло ...
О, знам за вас  Hug  Heart Eyes и много ви благодарим  Hug Wel (Ели) ми е дружка и знам, че също работи по въпроса с предоставените от kadrokosa   шишета, които изпрати с куриер - БЛАГОДАРЯ!!!!   bouquet
В тази тема мисля, може да показвате готови неща за стимулация  Hug  bouquet А , и да ни радват очите все пак  Hug
Виж целия пост
# 14
Изпълнявам снимките са кофти малко ама ..., част от почти готовите неща /без пепелника/
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180997
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия