Бърз,лесен и невероятен десерт!!!

  • 6 031
  • 21
Здравейте Hug препоръчвам на всеки да го пробва! Две кофички кисело мляко се разбиват със захар и две пакетчета    chef (разтворен в топла вода)желатин и пожелания може плодове .  chef Всичка се бърка и се разсипва в купички.В хладилника докато    chef  се стегни и готово.Нападайте десерта !!!  chef
Виж целия пост
# 1
Веднага ще си го запиша! Мерси!
Виж целия пост
# 2
И аз преди време я пуснах тази рецепта Simple Smile
Само че за да овкуся млякото слагам малко мед и малко натурален сок за вкус. С плодове става разкошно Simple Smile А ако искате да стане като кремче, не като желе, сложете по-малко желатин.
Всъщност пробвах го и с мюсли вътре - пак е супер готино Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 Звучи вкусно ще се пробва. А колко захар се слага??
Виж целия пост
# 4
Редовно го правя този бърз сладкиш  Laughing
Виж целия пост
# 5
Не съм яла подобно нещо, но ще пробвам, а това за пълнеж на торти става ли?
Виж целия пост
# 6
аз слагам едно степ4е, танг или друго подобно с вкус на плодове, и така мисля да карам мле4ната  диета!
Виж целия пост
# 7
това е наистина лесен и много хубав десерт  Peace аз му слагам ванилия или направо ванилена захар и овесени ядки освен плодовете  chef за пълнеж на торти ще трябва да е повечко желатина, поне моят желатин на две кофички кисело мляко (800-900 грама) няма да задържи с две пакетчета, три ще са. ако изцедите млякото може и с по-малко да стане, защото количеството ще се намали Grinning
Виж целия пост
# 8
А, това го правих миналата седмица, само 4е в киселото мляко и захарта пробавих и половин кофи4ка заквасена извара, и нарязани на ситно праскови. Отгоре върху всяка купу4ка наредих и по 3 бишкоти котешко ези4е...  chef
Виж целия пост
# 9
Бързо и адски лесно. С парчета банан става доста вкусно.
Виж целия пост
# 10
Аз го правя с цедено кисело мляко и какао, но без желатин. С желатин просто "смръзвам" един компот, супер готино е  Grinning
Виж целия пост
# 11
Този десерт го правя редовно.
Става много вкусен.
Виж целия пост
# 12
Не съм яла подобно нещо, но ще пробвам, а това за пълнеж на торти става ли?
Става - аз така направих пълнежа на тортата на Лео с рула Peace
Виж целия пост
# 13
Изглежда вкусно,ще пробвам и аз Peace.

Мерси за рецептата  bouquet.
Виж целия пост
# 14
вече два пъти го правя-вчера сложих в млякото мед и банани.днес го правих със сладко от ягоди,круши и банан.много е свеж и вкусен.аз подслаждам с мед вместо захар...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия