Магазините "АРОН" - с децата дотук!

  • 5 704
  • 50
Ама наистина се ядосах. Още на вратата има знак - задраскана количка. Ама и без нея не пускат. Спират те, гадовете. И с по-големи деца - 5 г. примерно, пак не можело. Ами ако искам детето само да си избере мебели?
Виж целия пост
# 1
Странно. В събота влизах в един мебелен магазин в Люлин, мисля че точно Арон беше, с малкия, той овърша всичко наред, но никой нищо не ни каза Thinking
Виж целия пост
# 2
В русенския Арон сме влизали с количката, не ни направиха забележка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Странно. В събота влизах в един мебелен магазин в Люлин, мисля че точно Арон беше, с малкия, той овърша всичко наред, но никой нищо не ни каза Thinking

Ха, ето кой им е взел страха и са забранили влизането с деца  Joy
Виж целия пост
# 4
Мен в Арон в Деница лекичко ме изгониха преди 2 год. Повече не влязох, и без това мебелите им не са впечатляващи Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
ха-ха,а пък ние като ходим с малката/3 години/ тя не пропуска да седне на всеки стол или диван.Никой не ни е правил забележка.
Виж целия пост
# 6
Ха, ето кой им е взел страха и са забранили влизането с деца  Joy

Напълно възможно Blush Не остана легло, на което да не е легнал, стол, в който да не е седнал и маса, на която да не се е качил ooooh!
Виж целия пост
# 7
Вчера един колега за такива премеждия с Арон ми разказа, че и без дете не бих влязла там. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
То това е голяма простотия, те още малко никъде няма да пускат с деца.

Аз също обикалях близо 2месеца мебелни магазини, за да си купя диван. Ами естествено, че седнах на всички, за да ги пробвам.
Виж целия пост
# 9
No comment  Shocked
Виж целия пост
# 10
В бургаския магазин същата табела(задраскана бебешка количка) ми направи лошо впечатление.Явно вече децата се третират като домашни любимци(кучета и котки).
Виж целия пост
# 11
Като се има предид качеството на мебелите в Арон, можеш да им благодариш, че са те предпазили от покупка.
Виж целия пост
# 12
Като се има предид качеството на мебелите в Арон, можеш да им благодариш, че са те предпазили от покупка.
Абсолютно вярно.
Виж целия пост
# 13
Иде ми да ги #2gunfire
В Арон-Люлин изгониха една баба с внучето, което беше в количка. Много са нагли. Така им се вбесих, че вдигнах луд скандал, та като сме с деца какво, но това си било политика на фирмата и тем подобни глупости. Забраних на всички роднини да стъпват там Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Сигурно си действат на местно ниво и въобще не е политика на фирмата.
Ние си купувахме масичка от там и бяхме с малката, тя овърша навсякъде  Blush, никой не ни каза нищо.
Дори бяха много учтиви, не ни досаждаха докато разглеждахме.
Става въпрос за магазина в Хасково.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия