Шапка за плуване-от къде?

  • 5 126
  • 11
Майчета имам един въпрос. Записваме малкият на плуване и се иска и шапка за главичката за плуване. Обаче си нямам и идея, от къде да я купим? Живея в София, в Люлин. Давайте идеи от къде да купим шапката? Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
В търговския център, над кооперативния пазар има спортен магазин, където продават шапки, очила и бански.
Ако вече го няма този магазин и ти се разхожда до центъра, шапки ще намериш и в Бонжур на Славейков.
Виж целия пост
# 2
баня мадара и Спартак имат спортни магазинчета и там продават. Красно село пазара също има спортен магазин - малък.
Виж целия пост
# 3
Аз купих шапка и очила за плуване от Кауфланд.
Би трябвало да има в спортните магазини.
Виж целия пост
# 4
Няма спортен магазин, в който да не се продават плувни шапки.
Виж целия пост
# 5
В SPEEDO в мола има страхотни шапки и са по 5 лв. Peace
Виж целия пост
# 6
 в кой мол-на Стамболийски ли?
Виж целия пост
# 7
Аз съм на същата вълна, защото и на сина ми искат такова нещо,.
Сигурнно ще се учудиш, но ги продават на всяка будка от типа-стоки за 1 лев. По спирките. Wink
Аз намерих такава на спирката на Окръжна болница в едно невзрачно павилионче от страната на М. Бриколаж- за 4лв. Laughing
Същата шапка на Спидо, долу, в подлеза - в магазинчето за хавлии, халати пр. неща за баня- беше на цена 5лв. newsm78
Виж целия пост
# 8
Az kupih ot basein spartak, vutre imat magazinche.
Виж целия пост
# 9
Има и на басейна на "Спортна палата".Аз пък купих от там...
Виж целия пост
# 10
Има на 5те кюшета, в спортния магазин до трамвайната спирка.
Ако купуваш гумена, на Спидо са около 5лв, имай предвид, че след всяко мокрене трябва да й слагаш талк.
Аз лично купувам силиконовите на Спидо. По-скъпи са, около 20лв, но не се късат, не скубят косата на детето и не се налага след всяко ползване да ги подсушавам внимателно и да талкирам. Единствено трябва детето да не ги губи. Wink
Виж целия пост
# 11
paleto е писала купувайте силиконови, а не гумени шапки заради талка и скубането. Силиконови по-евтини имаше в ТСМ (преди време сега не знам дали съществуват), но не взимайте от магазините за 1лв, силиконови. Във всички спортни магазини по моловете има шапки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия