и отново за Frisovom-a

  • 1 123
  • 18
Здравейте отново,мами!Тоз фризовом е толкова гъст,че се запушват бибите!Кажете как се справихте с този проблем!
Виж целия пост
# 1
Аз го пробвах един, два пъти, но се отказах да го давам. Едно, че е гъст и второ - в него липсват някои важни според мен съставки. Но на въпроса - давах го с бибата, следваща по размер първата. Разреждах с повечко и по топла вода.
Виж целия пост
# 2
 използвай биба с по-голяма дупка или по-голям брой Peace
Виж целия пост
# 3
С 3-ката детето се дави,а 1 и 2-ка се запушват!
Виж целия пост
# 4
С 3-ката детето се дави,а 1 и 2-ка се запушват!
A kakви шишета използвате? Моите са PLAYTEX и с бибата от 3 до 6 нямаше проблеми. Бебчо беше на 1 месец и половина - 2, когато го ползвах. Сега вече си минахме изцяло на този биберон, че по - лесно:) И за мен, и за нея...
Btw, пробвала съм и биби на Чико и Нуби май че беше, но детенцето ми се давеше..
Виж целия пост
# 5
I az vi preporuchvam na Playtex shisheto VentAire Standart, to e s biberon zvezda i vtorijat nomer stava tochno za po gusta hrana.

И аз ви препоръчвам на Playtex шишето VentAire Standart, то е с биберон звезда и вторият номер става точно за по гъста храна.

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 6
Никога не съм имала проблеми с Фризовома Rolling Eyes
Разтваря се с гореща вода,разтръсква се добре,защото иначе става на бучки и е възможно да засяда в биберона.
Виж целия пост
# 7
И аз никога не съм имала проблеми с Фризовома.
Даже Калоян го пи до последно /до захранването/ с биба на Авент-1.
Дърпаше много силно.
Виж целия пост
# 8
I az vi preporuchvam na Playtex shisheto VentAire Standart, to e s biberon zvezda i vtorijat nomer stava tochno za po gusta hrana.

И аз ви препоръчвам на Playtex шишето VentAire Standart, то е с биберон звезда и вторият номер става точно за по гъста храна.

Моля, пишете на кирилица!
newsm10
Виж целия пост
# 9
И аз не съм имала проблеми.Разтварях в по-гореща вода,а ако трябваше веднага да храня изстудявах на течаща студена вода.
Виж целия пост
# 10
От както спрях да кърмя сме само на АР млека (пробвали сме всички които се внасят).Най сме доволни от Фризовом. Що се отнася за бибероните ползвам само "NUK" те имитират зърното в момент на кърмене ,казвам ти го от собствен опит,защото след като пуснеше бебчо  зърното ми то имаше същата сплескана форма както на бибероните "NUK" не случайно и ортодонтите ги препоръчват. За Фризовом ползвам размер "L". newsm10
Виж целия пост
# 11
Фризовом- а го давах с биба 1-2-3 на Чико Peace
Виж целия пост
# 12
и нашия биберон се запушваше и аз се отказах да го давам , а пък и бебка нещо не го удобри
Виж целия пост
# 13
Фризовома го давах с биберон 1,2,3 на "Авент",иначе само 1 и на мен ми се запушваше  Hug
Виж целия пост
# 14
Аз го пробвах един, два пъти, но се отказах да го давам. Едно, че е гъст и второ - в него липсват някои важни според мен съставки. Но на въпроса - давах го с бибата, следваща по размер първата. Разреждах с повечко и по топла вода.
Интересно ми е да разбера какво ценно липсва във Фризовома?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия