Ходите ли на високи токчета?

  • 7 982
  • 133

Анкета

Ходите ли на високи токчета?

Опции:

Имам много яки обувки на токчета, обувала съм ги по - малко от 5 пъти. На абитуриентския бал едва се довлякох с такива до ресторанта и с влизането ги събух, та и досега ме бьzикат как съм имала нам кьв си костюм, па съм била с обувки с платформа. Затова пък как куфях на Рейнбоу...  Crazy
Преди 2 години си купих разкошни ботуши с високо токче, ми няколкото пъти, които ги обух едва се довлякох до вкъщи - голяма болка в краката, направо не мога да стоя. Па какво вървене удрям...  Crazy
Кажете ми моля, как вървите на такова нещо? Колкото и голямо желание да имам... просто не мога  Sad
Виж целия пост
# 1
Само на сватби  Wink
Виж целия пост
# 2
Почти никога.Не мога и това е.Иначе ми харесват на външен вид, но не мога да ги нося.
Виж целия пост
# 3
Преди да забременея - само на високи. От ниски обуви ме боляха краката.
Виж целия пост
# 4
Аз ходя предимно на такива.Ниски имам 4 чифта ,но съм ги слагала по 2-3 пъти всеки от тях.
Виж целия пост
# 5
Ходя само на високи.Ниски имам един-единствен чифт и едни маратонки.
Виж целия пост
# 6
От около 2 години съм обувала само 2 - 3 пъти  обувки с високи токчета (заради бебка). По принцип харесвам да ходя с такива обувки, но не ежедневно.
Виж целия пост
# 7
ненавиждам ги
Виж целия пост
# 8
Последните обувки,които си купих са с огромен ток.Но много ми харесаха и бяха нещо,което търсех.
Взех ги разбира се с идеята да ги нося.
Много се харесвам с тях,защото съм и нисичка де Blush
Но определено ми е трудно да ходя  с тях.
От колата до избраното място и така. Blush
Виж целия пост
# 9
да,ходя предимно на високи токове.
Виж целия пост
# 10
Много обичам, но за съжаление с моите разширени вени  не мога дълго да издържам на високи токчета  Sad.
Виж целия пост
# 11
Харесват ми,но съм отвикнала,ходя предимно със спортни.
Виж целия пост
# 12
Почти винаги сьм на висок ток - само лятото слагам ниски чехли понякога и имам един чифт маратонки.
Виж целия пост
# 13

същата работа съм и аз   Laughing
Виж целия пост
# 14
Е, високият ток прави кракът да изглежда страхотен!
Много харесвам обувки с високия ток и носих такива с желание, въпреки  ръста си, ама след неголям период от кипрене така ми се деформираха ставите, че сега търся удобна обувка за ежедневието с височина на тока 4-6 см. За официални и не толкова официални случаи си позволявам висок ток, но за определено време.
 А като зная мои познати какви проблеми имат заради ежедневно носене на обувки с платформа и висок ток, ооооооооо, не, замислих се сериозно. И се отказвам, но не мога да нося и обувки с равна подметка или 2 см. височина на тока. Не ми пасват на извивката на крака!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия