Яслата/3/ :)

  • 12 162
  • 287
Пускам нова тема, старата стана 16стр.

Страдам от тотална липса на въображение относно заглавия на теми, така,че....№3  Laughing

           СТАРАТА ТЕМА   
Виж целия пост
# 1
да се разпиша, с всеки ден все повече свикваме с яслата - днес сутринта изобщо не е плакала  Peace
Виж целия пост
# 2
Честита нова темичка! Hug
На Дани днес му е 3 ден.Вчера е плакал и ме е търсил през цялото време,до обяд.Вечерта като заспа плаках и аз Sad,много ми е мъчно.Сутринта като го оставях пак се разплака много горчиво и докато стоях отвън продължаваше да плаче,надникнах леко и видях ,че лелката го е гушнала.В яслата срещнах една позната  чието момченце е в групата на Дани,тя ми каза,че при тях положението е било много страшно,викали са я от работа защото малкия ревял и не давал на никой да го докосне и това продължило 1 седмица.От 2 дена като отивала да го взима вече плачел ,че не иска да си ходи.Силно се надявам и моя син да свикне,че просто не издържам така...
Виж целия пост
# 3
Запис  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
А моята продължава много да реве всяка сутрин. Плюс това е обявила гладна стачка и не хапва нищичко в яслата.
Вчера имаше родителска среща, избираха родителски комитет, дрън- дрън. Гласувахме дали децата да гледат куклен театър- решихме да не е повече от веднъж в месеца, щото сега като се наредят всички възможни трупи и театри...
Виж целия пост
# 5
За дрешките, при нас няма значение как ще е облечен, поне не са ми казвали.
Иначе определено с анцуг е най-удобно за детето. Сега се чудя обаче след като застудя как да го обличам  newsm78 Поне от кръста надолу  newsm78
Вие как ги обличате?
Виж целия пост
# 6
Ние ходим от 3месеца първия почти цял- Следващите два обаче по най много 10- 15 дни - почна много да се разболява и след всяко боледуване му трябват по 3дни да свикне пак. Сутрин плаче като го водя и още по пътя ми вика Искам в къщи. А иначе обича да ходи като свикне даже не иска да си тръгва като отида да го взимам.
Сега пак е болен и вече седмица си е в къщи. Уж го държа докато се оправи напълно но изкарва по 5дни и пак се разболява.
Не искам да го спирам - но ме е страх защото за един месец два пъти беше с ларингит. Дали ще го преодолее това Tired
Вие какви имуностимулатори давате?
Виж целия пост
# 7
И аз да се запиша в новата тема Grinning
Вчера Пеши спа за първи път там. Леличките го приспали, но човека се събудил още в два часа и в три без десет като отидох да го взема вече даже си беше изял кремчето. А сутринта му дали допълнително закуска като награда че си изял сам филията. Ужас детето ми съвсем ще стане на бъчвичка - вече ядем по 6-7 пъти на ден почти като новородени Joy
Виж целия пост
# 8
И аз се чудя дали да я слагам вече чорапогащник  newsm78 Миналата година не си спомням да съм и слагала ама си беше с мен. Все беше с 3/4 чорапки. Но сега съм склонна да  я облека от кръста на долу по  . Иначе нагоре не знам. Много се изпотява  ooooh! И затова се притеснявам дали след сън ще я преобличат навреме, а не чак като е висяла половин час на гърнето.

Аз и давам имуностимулатор Рибомунил. Мислих мислих и накрая реших да и дам все пак нещо Peace
Виж целия пост
# 9
Ние сме от юни на ясла,обаче целия август и септември бяха в ремонт,та сега свикваме наново.Тькмо беше свикнал лятото и се радваше на яслата,а сега много палче. Преди 2 дни като отидох да го взема ,беше плакал много,един такьв апатичен,само се гушка ,не ме пуска никьде да ходя,не искаше да си игаре,един такьв нещастен-ужас Cry. От мальк е научен да заспива сам ,а сега иска да спи с мен. Тази сутрин пак плака много ,а като ми палче такьв цял ден не мога да работя и само за него мисля. Cry
Виж целия пост
# 10
Мартин няма да ходи на ясла няколко дни, защото си навехна ръчичката и е гипсиран. Не знам дали ще трябва да се адаптираме наново после, а вече бе свикнал  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
И аз да се включа в новата тема Simple Smile
Крис днес прави един месец от както ходи на ясла и като че почна да свиква. Тази седмица поплаква само като тръгваме от вкъщи - след това се успокоява и си знае ритуала - по пътя обяснява накъде да се движим за да стигнем до яслата, звъни на звънеца, после преобуването на обувчиците, подрежда си в шкафчето тези, които са му за навън и се нарежда пред вратата да чака да го вземат Simple Smile Влиза с желание, после се обръща и прави една тъжна физиономийка че аз няма да вляза с него  Cry но си влиза и не се чува да плаче. Госпожите казват, че е спокоен, но аз все си мисля, че може и да не ми казват абсолютно всичко. newsm78
А за дрешките в нашата ясла имат изискване да са удобни, най-добре анцуг и затова му накупих доста такива. Горе държат да са с тениска отдолу и нормално дебела блуза. Казаха, че и зимата ги държат така защото е топло. Аз обаче се чудя дали наистина ще е достатъчно топло. Купила съм му и леко ватирани панталонки и блузки и смятам като застудее да използвам тях и да питам дали е ок.
Виж целия пост
# 12
Ние сме днес 4ти ден на ясла... Първия ден беше добър- той влезна без проблем и малко плакал, но следващите дни много плаче (и аз след това). Казва, че не иска при лелите, не иска супичка, иска мама гуши винаги. Все пак там се заиграва и е контактен. Лелите казват, че всички плачат не повече от 10 минути и се заиграват, но аз не знам колко е вярно... Пуснах го на ясла за да мога да съм вкъщи докато се адаптира и евентуално, ако боледува. Декември започвам работа и искам да съм спокойна, че е свикнал. Имам чувството, че това страдание няма да свърши ...
Виж целия пост
# 13
И аз да се запиша, въпреки, че Вики още не ходи на ясла. След 4-те дни които прекара там и си го взех с температура още се лекуваме.
Виж целия пост
# 14
След четири дневно ходене-вече сме болни.Очаквах ,но някък ми се щеше при нас да е по-различно.На яслата определено й харесва ,но ако така ми се разболява често,сърце няма да ми дава да я пускам!При положение че има и кой да я гледа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия