Поплаквате ли ,по време на бременността ?

  • 4 109
  • 115
Аз съм станала толкова чувствителна този месец, 4е почнах да поплаквам,,някакви савети,как да избегна сълзите,,, мисля положително,, разхождам се,, бадещия татко много ми помага,и ме успокоява,ама има моменти,,както стоя и говорим за нещо и хем се усмихвам,а учите ми се палнят със сълзички,, ????  smile3518
Виж целия пост
# 1
Здравей!Аз не само поплаквам,ами и лея крокодилски сълзи и то доста често.И понеже е на хормонална основа това наше състояние,каквото и да се опитваме да правим,няма да има ефект.Освен това е препоръчително ако ти се плаче да го направиш,за да се освободиш от напрежението,не е добре да се потиска дълго време,защото избива другаде.
Виж целия пост
# 2
Здравей Hug
И при мен е така.От най-малкото нещо и започвам да плача,ама доста. newsm45 newsm45
Още повече,че напоследък ме наляга ЯК страх от предстоящото раждане и това допълнително ми въздейства ревливо,просто не знам.
Можем да си поплачем заедно Wink
Виж целия пост
# 3
да бе ,,аз забеляавам , че като се сдържам,после ми става съвсем депресирано, и се чувствам по зле,,, това не се отразява на бебето нали ? в смисъл,, аз да не се отразява на него се сдържам, а пък чувствам , че е по добре да си поплача  newsm12 ,,,когато ми разправяха,, ще видиш има много необясними неща когато си бременна,,, аз си виках е чак  пък толкова ли,, и на ся ,, гледай кво става и аз не мога да си ги обясня ,,,
Виж целия пост
# 4
оле,,,аз не знам като дойде момента за разждането,,, трябва да да съм над някой  язовир, че при тоя недостиг на вода,,, сигурно и мен ще ме налегне страха,,, ужассс smile3518
Виж целия пост
# 5
И аз бях една ревлива бременна, ревях дори на анимационни филмчета. Хормони, няма какво да направиш. Плачи си когато ти се плаче, естествено избягвай стресовите ситуации, почивай, разхождай се, гледай хубави комедии. Абе въобще положителното мислене е много важно, но не се съпротивлявай на чувствата, които те връхлитат, просто изживявай всичко.
Виж целия пост
# 6
Да.
Бях много кисела и от най-дребните неща яко се разкисвах. Ма то и след раждането бях така.
Виж целия пост
# 7
Уф, много плача аз - даже вчера какъв рев му дръпнах за няма нищо - 1 час не мога да спра.  Embarassed
Виж целия пост
# 8
много се разхождам, мисля положително, всичко е О.К.,, на тоя рев ме притесняваше,и не се вписва в пейзажа,,ама вече знам,че не съм само аз,,, Simple Smile
Виж целия пост
# 9
И аз бях така, станах още по-чувствителна.  smile3518
Виж целия пост
# 10
И през двете ми бременности бях много чувствителна.
Леех крокодилски сълзи за щяло и нещяло Crazy
Хормони.... Mr. Green
Виж целия пост
# 11
охо и още как Mr. Greenа с тая следродилна депресия се очертава и после рев,ще се надпреварваме с малката
Виж целия пост
# 12
аз също доста плачех  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
И аз бях така, станах още по-чувствителна.  smile3518
И аз, и аз. Mr. Green
Всичко ще мине, не се притеснявай. Лека бременност и успех!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Няма съвети, от разбърканите хормони е. Циврех и аз  Crazy Плачи си и да не ти пука  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия