Дайте идея за подарък

  • 7 149
  • 11
В събота съм поканена на откриване на нов цех за производство на детско, дамско и мъжко плетиво на известна варненска фирма - нямам никаква представа какво тояно да купя за подарък.
Моля помогнете с идеи някакви. Аз още мисля  Thinking
Виж целия пост
# 1
Откриването често е свързано с освещаване, тъй че, една хубава икона е подходящ подарък. Или нещо свързано с плетенето, ма понятие си нямам от тая работа.
Виж целия пост
# 2
Аз съм купувала икона за другия им цех и честно казано не искам да се повтарям.
Виж целия пост
# 3
Потърси нещо по-различно.
Само си представи колко икони и от онези надписи за благополучие ще съберат хората през този ден.
По магазините за сувенири с малко повече обикаляне можеш да откриеш стан,да го обкичеш със здравец и да бъде твоят израз за благополучие на цеха.
Друг вариант - купи кукла манекен и я облечи с плетиво. По-евтино ще ти излезе детски манекен.
И последното1 за което се сещам е пано,изработено от прежда на рулца или как точно се наричат тези кълбета,не знам! Embarassed
При всички случаи не забравяй здравеца.  Grinning
Успех и хосле да кажеш какво си купила!  Hug
Виж целия пост
# 4
Имат приятели, които имат магазини за цветя и сувенири и вероятно те ще измислят нещо от този род, защото за всякакви други поводи все нещо такова са измисляли, затова се чувствам и аз много затруднена в избора си, ще ми се да е нещо различно от другите и оригинално.
Това за стана, ще предизвика истински фурор, имайки предвид машините които се вихрят в техните цехове - най-много да ме изгонят от събитието - " с обвинение че съботирам бизнеса  им и го връщам десетилетия назад" hahaha
всичко това е в кръга на шегата разбира се, иначе идеята е супер
Виж целия пост
# 5
Аз бих подарила саксийно цвете - голямо.

Ако си наясно с помещението - картина, часовник, пластика или подобно - нещо което, да краси.
Виж целия пост
# 6
Един овен от вълна Laughing

Идеята за стан или пано от прежда е страхотна. Peace
Виж целия пост
# 7
За първи път чувам на такова откриване да се носи подарък.  newsm78
Един букет или цвете в саксия, може би. Много зависи от хората, които те канят - какво харесват, имат ли чувство за хумор, какъв стил предпочитат - по-семпло, по-накичено, модерно, класическо и т.н.

Една кафемашина за служителките, да развалиш дисциплината. Wink
Виж целия пост
# 8
За първи път чувам на такова откриване да се носи подарък.  newsm78
аз също се питам защо е нужно да се носи подарък на такова събитие...задължително ли е?
Виж целия пост
# 9
Един овен от вълна Laughing

Идеята за стан или пано от прежда е страхотна. Peace
Ах Камелия-страхотен овен,сигурна съм ,че страшно биха се зарадвали на такъв подарък,а може и талисман да им стане
Виж целия пост
# 10
Те си имат талисман, фирмата е от 10 год на пазара, така че и талисман имат и кафемашини имат.
Иначе да носи се подарък и обикновенно се канят клиенти от бранша и приятели.
Събирам идеи още и ще реша накрая - може и да комбинирам 2-3 неща.
Овцата и на мен ми хареса Party
Виж целия пост
# 11
Пообиколих няколко магазина за сувенири - нищо не харесах. Идея да имате къде и какво да търся?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия