За чоропогащите

  • 1 675
  • 20
Препоръчайте ми моля ви наистина хубави такива( производител,марка)Все попадам на някакви които на третото пране стават вече за 6-месечно бебе
Виж целия пост
# 1
Аз на "Сали" купувам и нямам такъв проблем....да не би да ги переш на повечко грдуса....
Виж целия пост
# 2
Пера ги на 40 градуса
Виж целия пост
# 3
  Аз купувам на Тери и не съм имала проблеми. newsm78
Виж целия пост
# 4
  33uu нямам идея на мен наистина не ми се променят....
Виж целия пост
# 5
 Тери- Тереза ли са?
Виж целия пост
# 6

  Мисля,че да. newsm78
Виж целия пост
# 7
 В магазина ми обясниха,че тези на Тереза ги подобрили като състав за да не се свиват толкова много- и настина свиха се малко от пьрвото пране,но след следващите си останаха със същата дължина.поне така ми се струва.
Виж целия пост
# 8
Всичките , които съм купувала досега ми се свиват след третото пране- и Тереза и Сали и Венис и всякакви други.Но ги пера в пералнята , на 40 градуса и се центруфугират.Веднъж една продавачка ми каза , че не трябвало.На някой етикети пише да се пере на ръка, е да ама нямам време за такова нещо.
Виж целия пост
# 9
Аз кипух от тук:http://www.smenzamen.com/и съм доволна пера ги в пералнята и яма проблем.
Виж целия пост
# 10
Препоръчайте ми моля ви наистина хубави такива( производител,марка)Все попадам на някакви които на третото пране стават вече за 6-месечно бебе
Здравей, горещо ти препоръчвам на Марикита чорапогащниците Peaceполски са и качеството е страхотно Peaceединствените ни чорапогащници,които след пране на 40/60 градуса в пералнята+центр.НЕ се свиват Peace(в сравнение с едни турски,не се сещам името в момента,които ги купувам от Малечко-красиви и на същата цена като на Марикитските-10-15лв,но като качество не могат да се сравняват-свиват се след 1-вото пране и придобиват странен вид-с няколко размера по-малки стават)а и тези на noppies се свиват малко дори на ръка като ги пера-така че ти препоръчвам тезиhttp://www.smenzamen.com/default.php?cPath=530_547_555_564_593_594_785&sort=3a&page=2 страхотно качество Peace
Виж целия пост
# 11
Аз също препоръчвам на Марикита, защото не се свиват, не стават на топчета и всички други "екстри", които се получават при БГ чорпогащниците!
Виж целия пост
# 12
Аз само Тереза купувам и съм много доволна. Е, взимам малко по-голям номер, за да става и след прането. Но има едни, не знам на коя фирма, не само, че се свиват, ами и са много тясни, не се разпъват достатъчно.
Виж целия пост
# 13
При мен пък никога не се получавало свиване , независимо от марката на закупеният чорапогащник Rolling Eyes. Един път взех по- голям размер, защото ми хареса десена с надеждата, че ще успея да го смаля, но след ожесточено центрофугиране и сушене в сушилнята не постигнах никакъв ефект  Mr. Green!
Виж целия пост
# 14
всички, които съм купувала от Бг се свиват и завалват, не на последно място ластиците се разтягат. #2gunfire, което ме побърква.  #Cussing out
Изглеждат гадно на 2-рото обличане и заминават в кофата.
Пера ги винаги от опаковата страна
Маниачка съм на чорапогащници за Малена. Точно днес ги подреждах, установих че имам 23 нови чифта.
Единствените, които се запазват такива каквито са си, са тези на H&M, но са по 7 евро и за жалост не се продават в БГ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия