Еспумизан Л за коликите

  • 2 558
  • 23
Бебо още няма колики, но педиатърката ми каза да давам Еспумизан Л за коликите. Та чудя се предварително ли да му ги давам или да чакам да започнат коликите и тогава.
Виж целия пост
# 1
Никога не бих дала лекарство просто *ей така*, защото нещо може да се случи.
Виж целия пост
# 2
Изчакай, може твоето бебе да няма колики или да минат много леко. Peace
Виж целия пост
# 3
Не давай предварително!
Виж целия пост
# 4
Може пък твоето бебе да няма колики.Няма смисъл да му даваш лекарства превантивно WinkАко се наложи,тогава.
Виж целия пост
# 5
Изчакай, не му давай предварително  Peace
Виж целия пост
# 6
Не давам лекарства превантивно.
Виж целия пост
# 7
Разбира се,че ще изчакаш.
Ами ако няма колики?! Wink
Виж целия пост
# 8
аз не бих давала ако няма колки, но за твое успокоене - ако ти се наложи действа много бързо и наистина помага
Виж целия пост
# 9
Хубаво е, че си си го взела, за да ти е под ръка, ако се наложи. Хич не е приятно да се търчи спешно до аптека, докато малчо се къса от рев. На нас ни действаше добре, на други бебчета саб симплекса,  или бебезан, или инфакол, или чай от копър..... някои пък въобще не се е налагало да пият капки за колики.
Просто си го купи и ако се наложи - го давай.
Лекарства безпричинно не се пият - особено що се отнася до бебешоци.
Честито бебче.
Дано не ти потрябва - стискам палци.
Виж целия пост
# 10
Бебо още няма колики, но педиатърката ми каза да давам Еспумизан Л за коликите. ...
Според мен тук се състои и отговора на въпроса ти. Давай капки, когато има колики. Ако няма - още по-добре Peace
Виж целия пост
# 11
Давала съм само ако наистина има нужда и наистина действаше. Предварително не е необходимо! Peace
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички за отговорите! Ще чакам за симптоми за колики и тогава ще дам лекарство. Дано пък ни се размине  Praynig.
Виж целия пост
# 13
ако няма колики, няма смисъл от капки...тя по-точно ги е изписала, в случай на нужда, а не превантивно....
Виж целия пост
# 14
Аз давах на моето бебе Еспумизан, много добре го понесе. Доволна съм от капките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия