В парфюмерия Ванеса в Бургас било забранено с колички!!!

  • 5 539
  • 94
Искам да споделя как днес ме изгониха от тази парфюмерия, защото било забранено с колички! А те все пак разчитат основно на женска клиентела! Толкова съм обидена и възмутена, никога повече няма да си купя нищо оттам, само не знам дали имаме някакви права, не е ли това вид дискриминация и бих ли могла да се оплача някъде?
Виж целия пост
# 1
Що е забранено?Да не е застлано с персийски килими.Представям си колко гадно си се почувствала.
Виж целия пост
# 2
Ами не можеш да се оплачеш никъде, не нарушават никой закон... Но пък можеш да започнеш темичка, примерно, "Черен Списък на Магазините... или ТУК НЕ НИ ИСКАТ!".
Общо взето, този форум се чете от жени - бременни, които утре ще са с количка, майки, които в момента бутат или такива, които са били зад количката до вчера... Може би биха били съпричастни. И ако магазинът - тзи, а и подобни на него - загубят клиантелата си, вероятно е да преосмислят дискриминационната политика, която имат спрямо младите майки.
Виж целия пост
# 3
Тя толкова ли е незаменима тази парфюмерия?! Сигурно ще да е свръхлуксозна.....Би могла да поискаш книга за оплаквания, да говориш с управител - нещо такова. Аз на твое място няма да стъпя повече там.
Виж целия пост
# 4
В един мой любим магазин,казаха на приятелката ми,която също е с бебе да не влиза с количката Shocked Че представете си принцесата-продавачка трябвало да бърше след нея калта #2gunfire Айде сиктир оттука,загубиха ни и двете като редовни клиентки #Cussing out  Не мога да разбера що за простотия е това?!
Виж целия пост
# 5
 newsm11
Виж целия пост
# 6


       Леле, леле, а уж някои влязаха в Европа!Бих извикала ТВ екип да отрази публично простотията им!
Виж целия пост
# 7
това може да се случи само в Бьлгария,преди два месеца бяхме с малката на гости в Италия,та там не само,че не те гоням,ами и удобства са направили-кьдето да кьрмиш,да смениш памперса и тн.,а тук може и да те набият в някой магазин bash
Виж целия пост
# 8
А в Метро не пускат с деца до 7 години....Аз определено се чувствам дискриминирана...
Виж целия пост
# 9
А в Метро не пускат с деца до 7 години....Аз определено се чувствам дискриминирана...

Тази забрана и за бебета в колички ли се отнася? #Crazy
Виж целия пост
# 10
Метро пък защо го сравнявате с някаква парфюмерия, не мога да разбера..
Виж целия пост
# 11
А в Метро не пускат с деца до 7 години....Аз определено се чувствам дискриминирана...
Пускат, влизала съм със сина ми, но не в количка, само в кенгуру или на ръце. От съображения за сигурност, доколкото знам - да не паднело нещо върху количката. Не че не може да падне върху двама ни, ама...  Confused
Нас и в мебелния магазин Арон не ни пуснаха с количката, не знам дали пак по тази причина.
Виж целия пост
# 12
Това май е някаква мода Close http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230624.0

Тази забрана и за бебета в колички ли се отнася? #Crazy

Да.

Виж целия пост
# 13
Абе хора, съвсем различно е- Метро или Арон са съвсем различен тип мгазини.
Виж целия пост
# 14
Метро пък защо го сравнявате с някаква парфюмерия, не мога да разбера..

Не сравнявам,става въпрос как магазини губят клиенти заради вътрешни правила.И за дискриминацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия