Подарък за юбилей

  • 469
  • 4
След две седмици свекърът ми ще стане на 60.Дайте предложения за подарък.
Виж целия пост
# 1
Не обичам безсмислените подаръци,или такива подарени да се отбие номера.Питай от какво има нужда.
Виж целия пост
# 2
Не знаеш ли какво обича, нещо за душата... ?
Моят свекър много обича опери, класическа музика. Подарихме му уникалната "Пръстенът на Нибелунгите". Изкефи се максимално!
Виж целия пост
# 3
Някакъв предмет ръчно изработка - картина, пано, сувенир... зависи какво харесва. Има много красиви и стойностни, но пак си е строго индивидуално.
Дай някакви напътствия в каква насока искаш да е подаръка?
Виж целия пост
# 4
наскоро се чудех същото по повод юбилей на майка ми...

доста мислих какво, накрая подаръка се получи много-компонентен - бижу - колие; чанта
но основното и най-попаднало в целта беше  2 чаши , на които направих колаж от нейни снимки от младостта й - основни моменти - ретро чаша, а на втората чаша - сегашно време - обкръжаващите я най-любими хора..... беше невероятно попадение в десятката! Толкова се разчувства и просълзи ... тези чаши бяха уникални за повода и много добра хрумка! Гледа си ги с часове  - особено я трогна Ретро чашата - всички основни моменти в живота й - като бебе, дете, родителите, сестрата, съпруга, сватбата, студентски години, спортни дейности... много добра компилация! Спомня си  и всеки ден им се радва...  Grinning Heart Eyes
Другото беше просто между другото ... това е което ще остане и ще запомни  - успех в избора! Мисля че нещо лично би било най-подходящо - нещо което да разчувства човека и да го накара да се почувства обичан, желан и подкрепян  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия