може ли някой да ми каже....

  • 1 066
  • 11
кога теста ще покаже дали съм бременна.трябва ли да чакам да ми закъснее Thinking
Виж целия пост
# 1
Изчакай закъснението.

Прочети повече в библиотеката
Виж целия пост
# 2
Почвай,когато ти душа иска...На мен ми показа 5 дни преди М.Други не ги виждат,а са бременни...
Виж целия пост
# 3
Като ти закъснее, ще разбереш, при всеки е различно. И пак се чудя, защо не се прочете това , което е писано по въпроса, и ако случайно не се намери отговора, който да ви устрои тогава да се пуска тема.
Не е редно всяка седмица форума да изобилства от теми , които са едни и същи но с различни заглавия.
Виж целия пост
# 4
Най-рано - 14 дена след О.
Понякога и на 12-13 ден след О.
Но не по-рано от 11 ден
Виж целия пост
# 5
Най-рано - 14 дена след О.
Понякога и на 12-13 ден след О.
Но не по-рано от 11 ден
Денисче тва ме израдва много Mr. Green
Аз ги почвам от 10 след ову..... ама за пред хората , иначе само аз си знам кога .
Рожбето ти е казала- кога ти душа иска - щом те гризе любопитство Party
Виж целия пост
# 6
След поне ден закъснение-за да не се обнадеждаваш фалшиво и разочароваш в последствие Peace
Виж целия пост
# 7
След поне два три дни закъснение!
Виж целия пост
# 8
Без да имаш закъснение може да ти даде грешен резултат.по-добре изчакай !
Виж целия пост
# 9
аз си направих тест 6 дни преди да ми закъснее цикъла, защото не можах да се стърпя. беше положителен но втората черта беше мнооого бледа. после ми закъсня 5 дни и тогава прокървих. помислих че бебето не се е закрепило и изпаднах в ужас. слава богу всичко  е наред бебето си е на мястото но с тези ранни тестове набрах страх. така че ако можеш да чакаш не бързай с тестовете.
Виж целия пост
# 10
Преди закъснението тестовете ми бяха отрицателни newsm78След това всичко си дойде на място PeaceАко толкова нямаш търпение не виждам какъв е проблема и сега да си направиш, но просто резултатът не е толкова сигурен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
На мен докторът ми каза най-добре след седмица закъснение.
Първо седмица закъснение било в реда на нещата (при стрес, болест или други фактори, които да повлияят на организма).
Второ (ако има бременност) тъкмо ще се видят две ярки и хубави чертички, а при последващ преглед при гинеколог закрепен плоден сак.
Трето възможно е точно преди М да се види много бледа втора черта, а скоро след това да се появи менструално течение.
Четвърто един прекалено ранен тест може да покаже отрицателен резултат, дори ако си бременна. Защо да се разочароваш, да си мислиш, че не е станало и да се подлагаш на разни негативни мисли, когато може би ембриончето расте в теб, но просто е рано...?
Пето - изчакай. Чакането наистина си заслужава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия