Проблем с нови ботуши

  • 839
  • 5
Вчера си купих ботуши. Не скъпи, но и на мен ми трябват за разходки из квартала, нищо специално. Добре, обаче, чак след като се прибрах усетих силната миризма на химикали, която се носеше от кутията с ботушите. Цяла нощ стояха навън, тази сутрин ги обух и тръгнах да пазарувам. За краткото време, през което шофирах, в колата не можеше да се диша от тази миризма.  На връщане вече ме болеше главата. Т.к. съм чувала за разни вредни стоки, и специално обувки, които може да предизвикат алергии и дразнене на кожата взех да се безпокоя. Какво да правя, дали да отида в магазина и да ги рекламирам? И дали изобщо ще ми приемат рекламацията - нито имат повреда, нито са се разлепили, само тази силна миризма. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че е най-добре да се обърнеш към комисията за защита на потребителя...  newsm78
Виж целия пост
# 2
моя приятелка попадна на една такава чанта и не можа да ч отмирише-направо ужасно където и да отидеше тази миризма я преследваше накрая я изхвърли а беше дала 40 лв
Виж целия пост
# 3
Моите ботуши май се поизмирисаха, поне не мирише вече цялата къща  ooooh!
В интерес на истината, обадих се аз на комисията за защита на потребителя и от там ми казаха, ако реша да ги занеса при тях, те щели да издадат предписание на фирмата да ги изследва в специализирана лаборатория и ако има проблем щели да предприемат съответните действия. И също така ми казаха, че процедурата щяла да отнеме поне 20 дена. Тромава работа - българска. Отказах се.
Виж целия пост
# 4
ако наистина не са толкова скъпи - оттърви се от тях.
Никога не бих си взела подобна стока....
Виж целия пост
# 5
Истината е, че много го докарват на външен вид, и са много удобни, аз затова и ги купих. При мен цената нобикновено не е водеща при избора. Вече не миришат и се надявам, че ще си вършат работата, за която са купени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия