детска стая

  • 1 652
  • 16
Колебая се дали стаята, в която ще спи бебчето, да е северна или южна. По принцип северната е спалнята, а аз искам поне в началото да е при мен, но пък нали е хубаво да влиза слънце в стаята?? Посъветвайте ме Thinking  Thinking
Виж целия пост
# 1
Южна. Доколкото разбирам ти искаш да го вземеш при вас - но това е временно. Най-добре е стаята на детето да е южна.
Виж целия пост
# 2
Здравей,
Зависи от сезона  Wink ! Спалнята ни е северна, детската южна - зимата, пролетта и есента детската е супер, но лятото е АД!
Така, че сама прецени  Simple Smile .
Виж целия пост
# 3
Ние сме в северната и сме подгорвили южната за бебо Simple Smile Разбира се в началото ще е при нас, но до време Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Нашата детска е северна, но с изолация и PVC дограма, така че става, пък и тя не стои само в стаята си
Виж целия пост
# 5
Само ще ти кажа, че бебето ми си спи при нас, а и с мен на спалнята понякога. Така като гледам, скоро няма да е в отделна стая - поне докато не му избият всички зъбки и спре да се буди с рев насън. Дано при вас са различни нещата, но имай предвид и това положение, за да не се налага генерално разместване в последния момент. Grinning  Успех!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Ellypr
Здравей,
Зависи от сезона  Wink ! Спалнята ни е северна, детската южна - зимата, пролетта и есента детската е супер, но лятото е АД!
Така, че сама прецени  Simple Smile .

Точно така!
 Според мен, която ти харесва и е по-голяма, че да има пространство за игра, а по-нататък за братче или сестриче, и т.н.
Виж целия пост
# 7
наща детска сьщо е северна , но с изолация и дограма е даже по топла от наща южна спалня . нашият избор между двете спални беше определен от това че в южната стая има тераса и не ми се искаше децата да имат достьп до нея . може би като пораснат достатьчно ще обьрнем стаите . но за сега и така сьм доволна. стаята е доста голяма и както каза  magi99 има достатьчно място за игра.
Виж целия пост
# 8
детската при нас е юго-източна. Достатъчно е малко слънце да се покаже, за да се затопли. Вярно, че лятото е горещо, но аз слагам плътни пердета на балкона (балкона е остъклен).
Виж целия пост
# 9
Аз съм за Южната. Лятотот слагам щори или плътни пердета след обяд , но през другото време е супер.Ето сега от 2- 3 седмици не съм топлила през деня само от слънцето се топли и то на отворена тераса.
Виж целия пост
# 10
При нас  северна е нашата спалня, а южна е детската стая. Като се роди Мая аз се преместих в детската с нея, а голямата ми дъщеря спи с татко си в спалнята. Така бебето не пречи на съня на ученичката и на татко си. Мисля да запазя това положение до края на учебната година, когато Мая ще е на 2-3 месеца и ще я оставя да спи с кака си в южната стая.
Виж целия пост
# 11
Ние сме в южната стая, но не за друго, а защото е най-хигиенична   и тиха.
Виж целия пост
# 12
Каката спи в северна стая, ние с малката в южна.
Вярно там е хладно и прозорците са старички, неопльтнени и единични, но зимата бяхме залепили едни дунапрени за опльтняване и беше 24 градуса даже като бяха издули парното през декември.
Виж целия пост
# 13
Благодаря за отговорите Simple Smile  Simple Smile Имам още малко време да помисля и след това да действам, че време май не остана Simple Smile
Виж целия пост
# 14
ние сега сме в източна стая,а след 2 месеца всички стаи ще ни станат южни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия