Копнеж по първа среща...

  • 2 576
  • 51
Първа среща. Пърхане на пеперуди в стомаха, стотно поглеждане пред огледалото, разбъркани мисли, преподреждане на сценарии. Суетня, еуфория...

Вие сте - за първите срещи ми е въпросът. Имат ли специално място в спомените ви? Иска ли ви се да изживеете някоя отново?


Спомени разни и копнежи... Есента е виновна.
Виж целия пост
# 1
Аз съм късметлийка,защото продължавам да ги изпитвам тези пърхания.При всяка среща на летището ги получавам,защото всеки път,независимо,че са минали толкова години имам чувството,че се срещам с чужд човек.След ден-два свиквам,че е собственият ми съпруг.
Виж целия пост
# 2
А преди години срещите си уреждах пред Катедралата.Винаги закъснявах и се правех на интересна.Пеперуди,пеперуди...
Виж целия пост
# 3
точно за това си мислех днес. Flutter
Виж целия пост
# 4
Разбира се... Но става така, че се притеснявам понякога Blush та диалога се затруднява. Абе зависи... Хубаво е!
Виж целия пост
# 5
Определено ми липсва тръпката , емоцията , еуфоричното натроение , трепета от първата целувка ,ех... ooooh!
Виж целия пост
# 6
Много студено. Зима. Едва шест следобед, но вече се е стъмнило и града е осветен неоново. Вървим на разстояние един от друг. Около нас бързат минувачи с торбички, пълни с коледни подаръци. Срам ме е да го погледна, а той ми разказва някаква книга Наръчник на хакера. Не схващам нищо от хакерските истории и се чудя дали ще ме целуне. Това помня - тръпката в корема, която ме пареше онази вечер и всеки път, когато звъннеше телефона. Липсва ми.
Виж целия пост
# 7
А сега .... аз от това вълнение се смотвам тотално и не мога една приказка да кажа като хората. Дрънкам глупости, мрънкам си под носа, движенията са ми много непохватни, абе изобщо...ама пък пеперудите в стомаха са несравними...
Веднъж отидох на една среща, за която по-скоро мислех, че ще е приятелска, а той дойде с червена роза и така вечерта се превърна спонтанно в първа среща - беше много романтично...
Абе много са сладки тези първи трепети, несравними са...лошото е, че си го спомням като приятно усещане много, но от вълнението и сковаността имам и доста бели петна от първи срещи  Crazy

Затова по-късно може пак да се включа  Wink
Виж целия пост
# 8
Как ли пък не. Напивам се, свалям се, уреждаме си среща и на другият ден съм махмурлийка, има неловко мълчание, няма цветя, няма грим, има неизяснени очаквания и още куп тийн простотии.
Виж целия пост
# 9
Chanel, късметлийка си, наистина Simple Smile

ester, и в това сдухване също има чар Wink
Виж целия пост
# 10
Да,да,веднъж на 8 месеца съм голяма късметлийка Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Какво говорите - на мен ми се ходеше зверски до тоалетна, а се опитвах да го гледам с влажен поглед.. Laughing
Виж целия пост
# 12
8 месеца? Шанел, как издържаш? Аз бих откачила...

Липсват ми тия трепети.. не знам какво ми е отредила съдбата.. може би.. някой ден...
Иначе мъжът ми като го няма повече от 24 часа и ми е едно.. щастливо, че ще го видя:)
Виж целия пост
# 13
Как издържам?И аз не знам как издържам.Все наваксвам.
Виж целия пост
# 14
Аз съм късметлийка,защото продължавам да ги изпитвам тези пърхания.При всяка среща на летището ги получавам,защото всеки път,независимо,че са минали толкова години имам чувството,че се срещам с чужд човек.След ден-два свиквам,че е собственият ми съпруг.

Винаги съм казвала,че освен парите това е единственото положително нещо в моряшките професии.
Тръпката е несравнима-очакването,трепета,свян понякога,подготовката,представите...,как ще те погледне,..краката ти се подкосяват,кокетничиш дори,бъбриш нервно и несвързано на моменти...сякаш е нов,непознат човек...
Първата нощ след раздялата....мммм,като за първи път....
Ох,отнесох се Heart Eyes
Връхлетяха ме емоциите от посрещането,а след 10 дни ще изпращам Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия