Какво да правя?Дай те съвет!!!

  • 418
  • 2
Мами,споделете.За какво давате чайчето на HIPP с лайка?Малката е на 5 месеца и е много неспокойна.Хипер активна.Постоянно е в движение,мрънка,сърди се....Все сме на ръце.Трудно се приспиваме-спи по ЕДИН път на ден.Това май не е нормално за нейната възраст.За яденето сме на кърма+на обяд започнахме по-малко с пюретата.След обяд давам бананова каша и от там нататък се кърмим.Забелязвам обаче че започва да отказва цицата.ЗАЩО? newsm78Имам чувството че е все гладна.Ако някои хапне нещо и тя иска...Не смея да и давам нищо друго.През ноща започна да яде по3-4 пъти.Няма спане.Какво да правя?Какво да давам?Майчета ,помагайте!!! newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 1
Може зъбите да й създават дискомфорт. Те дразнят детето не само като избиват от венеца, а и преди това когато минават костта.

За спането - малко спи, наистина, но всички хора са различни.
 
За храненето - ако си заместила кърменета с пюре и каша е нормално да намали кърменията, защото се засища с тях.

А защо имаш чувството, че е все гладна, тя щеше да суче ако е гладна, не да отказва. Мислиш така, защото посяга постоянно къд друга храна ли? Това не е признак на глад при толкова малко бебе, а на голямо любопитство, според мен.

Ако ти се струва, че е хиперактивно детето, пусни тема в здравния или в Майки-бъдещи и настоящи, там ще получиш отговори и от майки, които не влизат тук.
Виж целия пост
# 2
Може зъбите да й създават дискомфорт. Те дразнят детето не само като избиват от венеца, а и преди това когато минават костта.

За спането - малко спи, наистина, но всички хора са различни.
 

на нас вече вчера най - накрая ни избиха 2 зъбчета на веднъж , преди това 2 нощи не ме остави да спя , постоянно мрънкаше , ама и сега пак продължава да мрънка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия