А сънувате ли вашите живи близки или приятели, че са починали?

  • 610
  • 8
Скоро сънувах, че виждам гроба на най-добрата ми приятелка. Ужасно чувство, направо цял ден ми беше скапано, а и още е. Преди години съм сънувала, че майка умира. Вие сънувате ли такива неща? Направо ме е страх от тези сънища... Sad Какво може да тълкуванието, някой знае ли?
Виж целия пост
# 1
Наистина е много неприятно усещането. Не мога да тълкувам сънища, но съм чувала ,че е на хубаво, ще живее дълго или нещо подобно.
Виж целия пост
# 2
Наистина е много неприятно усещането. Не мога да тълкувам сънища, но съм чувала ,че е на хубаво, ще живее дълго или нещо подобно.
Виж целия пост
# 3
Аз съм на мнение, че сънищата ни са проекция на това, което мислим и преживяваме, но по малко по-различен и често неразбираем начин. Всеки си има разни страхове, свързани с близки и приятели и къде съзнателно, къде подсъзнателно се притесняваме за тях и се молим да не им се случи нещо лошо. Всички тези мисли се запечатват някъде в мозъка и "избиват" после в някой изчекнат сън. Сигурно не винаги е така, де, но това е моето обяснение на част от нещата....
Преди много години сънувах, че е починала най-добрата ни приятелка (моя и на майка ми), много истински сън и ужасно ме беше подтиснал. Няколко дни се чувствах гадно въпреки, че не споделих с никой. Казвах си, е поне ще живее дълго (според тълкуванията) да ама не. Когато преди 2 години ми се обадиха, че е починала внезапно на 44 години сякаш светът се завътя и се почувствах пак като в онзи гаден сън преди 15 години. Тъй като живея далеч и не можах да изживея наживо действителността, месеци наред продължавах на моменти да се мисля, че просто сънят се е повторил, за да се сетя в следващият момент, че не- не е сън  Sad
Може пък сънищата ни да имат функцията да ни подготвят за нещо newsm78
Например често съм чела, че кошмарните сънища на бременните в последните месеци преди раждането също имат такава функция. Нищо че в повечето случаи се сънуват разни ужасни раждания и мъки, психиката на бременната се подготвя така за предстоящото събитие и приема по-лесно някои не особено приятни случки по време на раждането.
Много се разфилософствах Simple Smile Приятен ден и не се притеснявай, това е просто сън. Обади се на приятелката си да пиете кафе и ще се разведриш от лошите мисли Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Случвало ми се е. Много е неприятно, на следващия ден винаги ми е било едно тягостно.
Виж целия пост
# 5
И на мен ми се е случвало. За първи път сънувах майка си когато като ученичка бях за дълго сама в чужбина, отдавам го на това, че много ми е липсвала. Иначе това, че ще живее дълго и аз съм го чувала, но не знам дали има нещо вярно newsm78
Виж целия пост
# 6
Да, случвало ми се е. Отдавна. Но да ти кажа, като се събудя и разбера, че е било само сън, съм чувствала единствено облекчение.
Виж целия пост
# 7
Случвало ми се е.За пръв път сънувах такова нещо доста малка- 7-8 годишна, и го помня като, че ли е било вчера.Скоро пак сънувах, че майка ми е умряла.Много е неприятно- винаги много плача насън  Confused
Виж целия пост
# 8
Аз знам, че като сънуваш, че някой е умрял, значи му е умряло лошото. Сиреч - и да е имало нещо лошо да му се случва, му се е разминало.
Няма страшно  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия