Помогнете за избор на млякото за новородено!

  • 13 111
  • 19
Здравейте,момичета!Моля да ми помогнете да избера мляко за бебето ми, което днес е на 11 дни. Нямам кърма и с много мъки изтисквам по 5 грама на ръка, освен това нямам и зърна, а бебето отказва силиконовите. Още от болницата ни даваха Фризолак и аз реших да го продължа.Бебето го приема нормално за сега, но кутията днес свършва и аз се чудя дали да продължа да го храня с него, защото чувам, че не бил добра храна, запичал и т.н.Вчера ми донесоха Омнео, а знам, че има и много други храни. Не зная да продължа ли с Фризолака докато няма странични ефекти от него или да давам Омнео или някоя друга храна, която ми препоръчате! Предварително много Ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Виж тези теми-може да ти бъдат полезни: Grinning

Много Ви моля помогнете ми при избора на адаптирано мляко!
Aдаптирано мляко
Адаптираното мляко-анкета
Да направим анкетка за адаптираните млека
Формула за новородено?
Скоро ще отбивам, какво мляко?
Препоръчайте ми хипоалергенно мляко
Виж целия пост
# 2
В последната анкета май за пореден път спечели първенството Аптамил.И аз съм доволна от него.Преди това бяхме на Нан и Фризолак.И от тях не видях нищо лошо,но реших да го сменя защото беше все запечен.
Виж целия пост
# 3
А има ли проблем да се сменят храните често евентуално ако не му действа добре? Ще има ли някакви последствия?
Виж целия пост
# 4
По принцип казват,че не е хубаво,но при нас нямаше проблем.Казах вече че сменихме 3 марки.Педиатърката каза,ако има някакви проблеми в първите 48ч.да и се обадя.Всяко дете приема различно видовете млека,за това често могат да се наложат смени.
Виж целия пост
# 5
Зависи от самото дете как ще понесе промяната. Понякога честата смяна води до колики и стомашни неразположения.
Виж целия пост
# 6
Аз давам Милумил1,то и Аптамил-а са на една фирма,но мойта бебе не харесваше второто!Милумил-а е по-вкусен и мога да кажа,че не зная какво са колики,а дали е от млякото,шишетата или детето вече не мога да кажа.Успех при избора,но си мисля,че ако имаш възможност е по-добре да даваш ад.млека на Милупа!
Виж целия пост
# 7
Не съм ползвала друго освен Аптамил, много съм доволна, нямало е никакви проблеми, а и на бебка й харесва.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: daniza
Здравейте,момичета!Моля да ми помогнете да избера мляко за бебето ми, което днес е на 11 дни. Нямам кърма и с много мъки изтисквам по 5 грама на ръка, освен това нямам и зърна, а бебето отказва силиконовите. Още от болницата ни даваха Фризолак и аз реших да го продължа.Бебето го приема нормално за сега, но кутията днес свършва и аз се чудя дали да продължа да го храня с него, защото чувам, че не бил добра храна, запичал и т.н.Вчера ми донесоха Омнео, а знам, че има и много други храни. Не зная да продължа ли с Фризолака докато няма странични ефекти от него или да давам Омнео или някоя друга храна, която ми препоръчате! Предварително много Ви благодаря!

Препоръчвам ти Аптамил или Милумил ... успех Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 9
Аптамил Misc Baby Bottle  coolcool
Виж целия пост
# 10
К'во му има на Фризолака бре момичета! аз и двете си деца гледах и гледам с него. Запича ни дотолкова, че акаме един път дневно, а голямата кака акаше по 5 пъти. То това си е до дете.Освен това защо мислите го използват във всички болници? А пък Аптамила е с един вкус, нямам думи!
Виж целия пост
# 11
Цитат на: nezistratieva
К'во му има на Фризолака бре момичета! аз и двете си деца гледах и гледам с него. Запича ни дотолкова, че акаме един път дневно


 newsm10
Виж целия пост
# 12
След като имаш Омнео, какво изобщо се чудиш.
Омнео-то  най-висш клас адаптирано мляко.
За к'во говорим изобщо.
Виж целия пост
# 13
И аз съм за Омнео. Припоръча ми го един от най-авторитетните неонатолози в МД. И аз бях чувала доста за него. То е малко по-гъсто и аз го давах с по-широка дупка.
Виж целия пост
# 14
Иво е на НАН и му се отразява добре! В началото беше на Фризолак, но го запече и го смених!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия