Какви изследвания са нужни?

  • 700
  • 4
От доста години имам бяло течение , при това различно - гъсто , рядко , прозрачно , тъмно бяло.Обиколила съм един куп лекари , изпила съм не си спомням колко лекарства , но нищо! #Cussing out Още при прегледите лекарите ми казват , че няма нищо обезпокоително , изписват ми лекарства и това е. Всеки път когато съм искала да ми се направят някакви изследвания ми отговярят , че не е необходимо или просто поглеждат под микроскопа. Факт е обаче , че всичките лечения се оказаха безполезни. Затова искам да попитам : Ако отида в частна лаборатория какви изследвания да искам да ми направят? Не ме интересува цената им. Просто искам да свърши този кошмар!!!
Виж целия пост
# 1
микробиология, хламидии ИгГ и ИгА

За това се сеЩам в момента.
Виж целия пост
# 2
Съгласна съм с milepetrova. Извинявам се предварително за недискретния въпрос, но  възможно ли е да бъркаш бяло течение с цервикална слуз?
Виж целия пост
# 3
Марианче, имаш ли неприятни усещания покрай течението? Парене, сърбеж, неприятна миризма?
Естествено е да се отделя някакъв секрет от влагалището, т.н. цервикален секрет, които варира от воднист безцветен до млечно бял в зависимост от фазата на цикъла.
Проверявала ли си за раничка на шийката на матката? Понякога тя води до увеличен секрет.
За изследвания - хламидия, микоплазми, трихономи, който не се хващат на обикновенната микробиология. Обаче трябва гинеколог да ти вземе пробите.
Виж целия пост
# 4
...възможно ли е да бъркаш бяло течение с цервикална слуз?...
                   Което не е срамно - аз дълги години смятах цс за течение. Оправданието ми е, че тогава нямаше форум  Whistling.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия