Обичате ли самотата?

  • 3 048
  • 57
Днес така самотна и уединена, се запитах боже ами ако ме заключат някъде на тишина, дали ще се побъркам? Rolling Eyes Имала съм моменти, в които сама съм търсила, при това съвсем съзнателно самотата и тишината. Но днес, дори мога да кажа, че ме е страх.
 
Вие, страхувате ли се от нея или дори сте приятели?
Виж целия пост
# 1
 В редки случай изпитвам нужда от усамотение. По-глобално погледната, определено ме е страх от самотата.
Виж целия пост
# 2
Обичам я само за кратко и то само, когато сама я съм я избрала. Мразя да съм сама за повече от няколко дни или когато обстоятелствата го налагат, а не съм си го решила аз. Като цяло не съм човек на самотата аз...По-щастливо ми е, когато семейството ми е около мен. Изморително, но щастливо Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Не обичам самотата и не бих могла да издържа задълго подобно чувство.Да,не отричам,че понякога имам нужда да бъда сама,но кой ли пък няма.....Едва ли ще има човек,който да каже обратното.Поне така си мисля аз...
Виж целия пост
# 4
о не, не обичам да съм сама и да ми е тихо, обичам да има хора около мен.

дори да си  мълчим, и всеки да си чете вестника примерно, пак
Виж целия пост
# 5
Мразя да съм сама, скучно ми е Confused
Виж целия пост
# 6
Много рядко имам нужда от самота.Да презаредя батериите,само толкова.
Виж целия пост
# 7
Много рядко имам нужда да съм сама.
Виж целия пост
# 8
И аз не обичам самотата, естествено.

Само понякога ако съм уморена от шумотевица, се затварям някъде и чета стихове, доакто "презаредя батериите".
Виж целия пост
# 9
Притеснявам се,боя се даже от самотата,но понякога се налага да намирам начин да се усамотявам,защото пък имам нужда, отвреме-навреме, от тишина. Най-малкото защото само така мога да си подредя мислите.
Виж целия пост
# 10
аз не се притеснявам от нея,дори напоследък я търся
Малко ми идват в повече нещата напоследък(но е временно)
Виж целия пост
# 11
Не ме е страх да остана за малко сама, дори търся усамотение понякога. По-лесно ми е да чувам себе си, когато около мен няма никой. Страх ме е от онази самота, в която се намират някои пенсионери, наистина сами, забравени, ненужни.
Виж целия пост
# 12
Tatalina, това което казваш е много хубаво, по-лесно ти е да чуваш себе си.... Аз не помня от кога не съм се слушала, не съм се допитвала до себе си, все с другите се съобразявам... Ами аз. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Аз - ДА.  Но вероятно защото никога не съм била сама..
Виж целия пост
# 14
Обичам самотата!
Но когато  аз я търся,когато аз имам нужда от нея...тя е добре дошла!
Но когато ме споходи оная самота,която те кара да се чустваш сам...то тогава тя не ми е нужна!
Обичам самотата избрана от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия