Пръсна си парфюм...

  • 1 076
  • 12
в окото..
Опастно ли е?На вашите деца случвало ли им се е ?
Аз веднага го измих и сега няма зачервено,няма нищо,той самия казва,че не му щипе,но се притеснявам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ами той ще си каже ако му има нещо,на дъщеря ми също и се е случвало! Wink не се притеснявай и дано няма нищо и пиши после!!!
Виж целия пост
# 2
щом не му щипе и не е зачервено според мен няма страшно
Виж целия пост
# 3
И на Калоян му се е случвало.Измих му окото с хладка вода,поплака малко и му мина WinkНяма страшно Wink
Виж целия пост
# 4
Моята редовно го прави този номер и не само с парфюм. Нищо и няма.
Виж целия пост
# 5
Случвало се е да си пръсне пред цялото лице...Влезна му в очи,уста,нос Mr. GreenНе повтори Naughty

Щом си го изплакнала е добре Peace
Виж целия пост
# 6
Моята редовно го прави този номер и не само с парфюм. Нищо и няма.
Peace
Виж целия пост
# 7
Нищо няма да му стане Peace
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за успокоенито момичета:)
Виж целия пост
# 9
Случвало му се е, на мен също неведнъж като малка...изплакваш хубаво и ако няма зачервявания и оплаквания нищо няма...ако се притесняваш обади се за консултация на докито ви...
Виж целия пост
# 10
След като няма никакви външни симптоми, значи няма за какво да се притесняваш!
Виж целия пост
# 11
Щом детето се чувства добре, нямаш повод за притеснение. Мисля че ако веднага се измие окото с вода, няма да има лоши последствия. моят син често си бърка в окото с нещо, в смисъл без да иска се намаже с някой крем или мазило, но гледам веднага да мия с вода и отминава щипенето.
Виж целия пост
# 12
Дъщерята на моя позната направи същия номер, но майката я поступа, детенце поплака и както офталмолога после казал, добре че е поплакала- сълзите са измили всичко, което не е измила водата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия