Относно кухнята Хер бебе

  • 439
  • 4
Има ли майки които са записали там дечицата си?Ако да споделете хубава ли е храната  какво дават към колко часа ГО ДОСТАВЯТ И каква е цената на месец?Благодаря  не мога да се свържа с тях!
Виж целия пост
# 1
Никак не съм доволна от храната им.
Бяхме 2 седмици като в сряда на 2-та седмица им се обадих да не ми носят храната си.
Виж целия пост
# 2
ползвахме тази кухня около 2 месеца и въобще не съм доволна. Храната им беше ужасна и много пъти доста солена, едиснственото хубаво беше, че ми я носеха всеки ден по едно и също време. Цената беше 18лв на седмица.
Виж целия пост
# 3
ние я ползвахме около 6 месеца. имам чувството, че непрекъснато им се сменяха готвачките. ту беше вкусна храната, ту гадна. но почти винаги много течна като консистенция. пиле с грах- вътре едно късче пиле надробено и 5 грахчета. трябва да слагаш хляб, за да не е течно като супа. почти винаги нишесте за десерт под различно име- пудинг, мус и т.н. супите и те еднакви.
да не говорим как е възможно едно и също меню за деца на 10 месеца и за 3-годишни. също така грамажът- в бурканчета от 180гр. е крайно недостатъчен.
единственият им плюс беше, че ги носят винаги по едно и също време. а явно са вдигнали и цената. ние плащахме 15лв. на седмица последно август месец.
Виж целия пост
# 4
Ние също взимахме известно време от Хер бебе, но не останахме никак доволни. Малкия изобщо не я ядеше. А самите ястия бяха доста безвкусни и много воднисти. Супите бяха като бульони и вътре нямаше почти никакви продукти. А да не говорим, че човека, който я носеше вкъщи мязаше доста на циганин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия