Име за заведение за бързо хранене?

  • 15 570
  • 29
Здравейте,
незнам дали точно за тук е тази тема, но мисля,че тук ще получа най-оригинални и разнообразни имена  Wink Моя приятелка ще отваря заведение за бързо хранене и не можем да измислим име, затова реших да помоля за вашата помощ. Тук има страхотни кулинари и мисля,че бих получила оригинално и подходящо за типа заведение име. Искаме да е бързо запомнящо се, може да е и някаква храна или нещо кулинарно  Rolling Eyes Ако може и с буквата "С" да започва, но вече не държим толкова и на буквата, само да ни се хареса  Hug
Благодаря ви предварително   bouquet (Ако темата не е за тук, моля нека да бъде преместена  Blush)
Виж целия пост
# 1
В моя град има едно заведение "Гладното магаре" - много е популярно заради шантавото име и суперската храна.
Честно казано нищо не ми идва на ум, но първо трябва да решите дали името ще е обвързано с това което предлагате или просто ще носи женско име например.(Силия)
Виж целия пост
# 2
То, че ще се хранят бързо хората ясно, но и бързо ли ще ги обслужват?  hahaha
"Бързото пате"- понеже всеки ще бърза да гълта като патка.  hahaha
(Извинявам се за неуместното включване)
Embarassed
Виж целия пост
# 3
Ами да се надяваме, че бързо ще е. Не е неуместно включването, приемаме всякакви мнения  Hug
Виж целия пост
# 4
А по темата и аз мисля, че някое щуро име ще се запомня по лесно и ще предизвиква хорското любопитство, така ще има повече клиенти. А това "Гладно магаре" уби коня. Аз ще съм първата посетила заведение с подобно име.
А и много зависи храната и цената, а не толкова името. Ще е по-добре да е нещо щуро за да се запомни лесно или нещо кратко и лесно, пак за да се запомня лесно.
Аз заведенията с по-странни имена обикновено не ги помня дори и да ми е харесала храната и цената, и обикновено обяснявам "абе пицарията дето се намира еди къде си".
  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Със "с" - "Саварината" (в тон с днешния празник Laughing).
Иначе - "Еж и беж"
Виж целия пост
# 6
Разширени вени. Имаше едно такова в Русе за бързо хранене на крак.
Виж целия пост
# 7
крак-мак(г)  Thinking
Виж целия пост
# 8
Разширени вени. Имаше едно такова в Русе за бързо хранене на крак.

Хайде, стига, бе!  ooooh!

И как ще идеш на такова място, звучи гадничко. Sick
Виж целия пост
# 9
Разширени вени. Имаше едно такова в Русе за бързо хранене на крак.

Хайде, стига, бе!  ooooh!

И как ще идеш на такова място, звучи гадничко. Sick

Беше пълно с хора, не знам дали още съществува, всички русенци го знаят.
Виж целия пост
# 10
Разширени вени. Имаше едно такова в Русе за бързо хранене на крак.

Хайде, стига, бе!  ooooh!

И как ще идеш на такова място, звучи гадничко. Sick

Беше пълно с хора, не знам дали още съществува, всички русенци го знаят.

не съществува вече.
Иначе имаше кленти, много ми харесваха тостовете там
Виж целия пост
# 11
Със "С" се сещам за една сладка анимационна мишка-бързак - Спиди Гонзалес.
Виж целия пост
# 12
В нашия град има гостилница "Куцото магаре".Заради името няма да отида да ям, ако ми го препоръчат с хубавата храна и чистотата, се ме спечелили като клиент.
Виж целия пост
# 13
"СЕДНИ, ХАПНИ И СИ ТРЪГНИ"   Wink
Виж целия пост
# 14
Хам-хум
Хапчица
Вкусничко
Вкусотийки
Бабиното
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия