Има ли желаещи за Бананова диета -хайде с мен

  • 31 201
  • 63
Момичета ако обичате банани ,да отслабнем вкусно с ето това и мляко или прясно мляко
Всичко е просто 3 банана
и 2 кофички мляко е около 866 колории
ако пием прясно млако ниско маслено калориите стават 934
така че хапваме и слабеем.
Ако искате хайде заедно на банани и мляко
освен това бананите съдържат много полезни елементи
Банан
(съдържание за 100г)
вода : 74,91 г    cendres totales : 0,82 г    фибри : 2,6 г    енергия : 89 kcal
протеини: 1,09 г    липиди: 0,33 г    глюкоза: 22,84 г    захар : 12,23 г
минерали
калий : 358 mg    магнезий : 27 mg    фосфор : 22 mg    калций : 5 mg
натрий : 1 mg    мед : 78 µg    желязо : 26 µg    цинк : 15 µg
витамини
витамин C : 8,7 mg    витамин B1 : 31 µg    витамин B2 : 73 µg    витамин B3 : 665 µg
витамин B5 : 334 µg    витамин B6 : 367 µg    витамин B9 : 0 µg    витамин B12 : 0 µg
витамин A : 64 UI    ретинол : 0 µg    витамин E : 0,10 µg    витамин K : 0,5 µg
мазнини
наситени : 112 mg    моно-ненаситени : 32 mg    поли-ненаситени : 73 mg    холестерол : 0 mg
банани, узрели, рецепти, здраве, високо кръвно налягане, калий, .

Чувствате се изморени? Мъчи ви констипация? Имате тежък махмурлук? Стрес? Само, ако имаше хапче, което да излекува в

 
Tърсене в сайта
 
 
   
Бананите - любими и полезни
 

Чувствате се изморени? Мъчи ви констипация? Имате тежък махмурлук? Стрес? Само, ако имаше хапче, което да излекува всичките ви здравословни проблеми...Е, все пак има нещо, което може да помогне и съвсем не се намира в малко стъклено шише и не струва скъпо. Това е скромният банан, екзотичния плод, което намира огромно приложение в хранителната индустрия.

Най-хубавите банани растат  в гъстите джунгли, които ги предпазват от силни ветрове и силното слънце. Бананите, които купуваме са откъснати полу-изряли. Те продължават да зреят, след като са откъснати.

 

В една книга за етикецията на хранене пък се твърди, че бананът трябва да се яде с вилица и нож, а не “по маймунски стил”.

Бананите са полезна храна за хората, страдащи от чревни заболявания и язва на стомаха. Те се борят  успешно и с депресиите, благодарение на високото съдържание на серотонин. Ще направят сънят ви по-лек и хубав, заради наличието на магнезий и мед.

Бананът е едно от най-успешните творения на природата. Забравете за задължителната една ябълка на ден, в сравнение с нея в банана се съдържат три повече фосфор, четири пъти повече протеини, и пет пъти повече витамин А и желязо. За разлика от повечето плодове, бананите са свежи през цялата година.

Ако страдате от анемия, бананът е идеална храна, заради богатато съдържание на желязо.

100 гр. от вкусният плод съдържат 400мг. калий. Доказано е, че хора, които не набавят досататъчно калий чрез храната си, страдат от високо кръвно налягане. Банан или два на ден със сигурност ще ви помогнат.

А сред направено проучване е установено, че миризмата на банани е една от най-предпочитаните естествени миризми.[/img][/img]

 

   

 




Виж целия пост
# 1
 мами 73 цвети ,поздравления за хубавата темичка newsm51
кажи сега,ти колко време беше на този режим и колко отслабна newsm78
Виж целия пост
# 2
мммммммм обожавам банани и мляко,май ще се включа,но от другата седмица.да си почина от японското чудо.
Виж целия пост
# 3
Мами, слънчице с тебе съм.
Такава диета е за мене - обожавам банани и само тях мога да ям с мляко става жестоко,пиши ме в групата.Почвам от утре - гарантирам и ще давам отчет.
Виж целия пост
# 4
Мами, слънчице с тебе съм.
Такава диета е за мене - обожавам банани и само тях мога да ям с мляко става жестоко,пиши ме в групата.Почвам от утре - гарантирам и ще давам отчет.
Леле Деска,супер как се радвам да те видя така се бях разтъжила ,свърши ли ремонта  newsm78Как си миличка  newsm78И аз съм тук от утре и 10 дни ще съм стриктна и точна банани и мляко.За утре съм запланувала 3 банана и 3 мляко с нес и мисля че ще съм супер.Пращам ти огромни прегрътки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 5
И аз се радвам да те видя.
С ремонта 90 % процента сме готови, лошото е че има довършителна работа която отнема много време.
Сега кажи колко банана,колко мляко и какво по вид -  още е нужно -кафе,хляб или .....
Виж целия пост
# 6
брой ме и мене мами  Party Party Party щом има банани и мляко с нес ще си почина 10 дена от японското чудо   bouquet с бананите и без това така ми се ядяха вече че едва ударжах
Виж целия пост
# 7
И аз съм с вас утре Hug
Виж целия пост
# 8
Много е просто 3 банана и нискомаслено мляко
1 литър прясно +3 банана =970 калории
2 коф.кис мляко +3 банана=866 калории
всеки да импровизира според това как му харесва .Но едно е сигорно диетично е но не се гладува ,а на мен ми е и супер вкусно много обичам банан
Забравих да ви кажа оказа се че освен всичко бананите съдържали доста желязо и са много полезни за хора който са анемични и изтощени .
Виж целия пост
# 9
Значи ще бъда на тази с киселото мляко.
А ти как си? Колко кг си в момента? Не съм те срещала отдавна - не че имах време да влизам в нета.Оправили се проблема с анемията
Виж целия пост
# 10
Интересна диетка Wink
Ще следя с интерес какви са резултатите Laughing
Успех момичета  bouquet
Виж целия пост
# 11
Банана е въглехидрат ,не знам как ще отслабвате с него. newsm78
Честито качване и Йо-Йо Peace
Виж целия пост
# 12
Добро утро бананови момичета,много обичам мляко и банани ,затова ще пробвам тази диетка,днес ще е ден първи ,дано да УСПЕЕМ  Hug
Хайде да почерпя  кафенце по случая...
Виж целия пост
# 13
звучи много вкусно,но дали наистина би имало ефект  newsm78
Виж целия пост
# 14
звучи много вкусно,но дали наистина би имало ефект  newsm78
Аз ще опитам ,ако не сваля,то поне не вярвам да надебеля от нея Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия