Тече му воднист секрет от нослето

  • 5 109
  • 17
Днес забелязах че на синът ми му тече воднист секрет от едната ноздричка smile3518 през деня кихна няколко пъти,не мисля че е настинка тей като не сме излизали много защото не иска да спи навън,а и е облечен добре.Вие какво мислите,дали не е някоя вирусна инфекция,направо ще полудея,знам че въпроса ми е малко неуместен  но чак утре сутринта сме при докторката и съм доста разтревожена.
Виж целия пост
# 1
Дали е настинка, или вирус може да каже само доктора.
Ние, тук можем само да гадаем.
Едно е сигурно- на детето му започва хрема и трябва да се лекува.
Виж целия пост
# 2
Съгласна съм с Руска. Peace
Това си е хрема и трябва да го види доктор.
Виж целия пост
# 3
Хрема.Ама лекар да го види,че и малката започна така,а излезе червено гърло.
Виж целия пост
# 4
Нашата хрема преди няколко дни започна по същия начин.Сутринта беше с бистър,течен секрет от носа,киха няколко пъти и така.Предписаха ни Виброцил,ама май физиологичният разтвор помага повече!Сега вече хремата се сгъсти и ще минава.Мисля,че е вирус,защото таткото беше така,въпреки пазенето и малката го хвана и сега съм така и аз Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай чак толкова много Wink.
Докато отидете при доктора,пръскай му физиологичен разтвор в нослето.
Виж целия пост
# 6
И аз му пръскам физиологичен разтвор още откакто го забелязах,правих му сок от ябълка и грозде два пъти днес с една ампула вит.С Утре рано отивам да се заредя с плодове.Дано ако е нещо сериозно поне да го хванем навреме
Виж целия пост
# 7
Имате си сополи  Mr. Green
Аз като гледам напоследък всяко хлапе, което познавам е с хрема.. Включително и мойто - задни гадни сополки, които не минават вече 2ра седмица  Thinking
В понеделник ще го водя на хомеопат, че ни изписаха един букет от капки и сиропи (вкл. антибиотични и антихистаминови) Crazy - не благодаря  Naughty
Виж целия пост
# 8
И аз му пръскам физиологичен разтвор още откакто го забелязах,правих му сок от ябълка и грозде два пъти днес с една ампула вит.С Утре рано отивам да се заредя с плодове.Дано ако е нещо сериозно поне да го хванем навреме

На каква възраст е? Питам, защото прочетох, че даваш витамин С.
Виж целия пост
# 9
И аз му пръскам физиологичен разтвор още откакто го забелязах,правих му сок от ябълка и грозде два пъти днес с една ампула вит.С Утре рано отивам да се заредя с плодове.Дано ако е нещо сериозно поне да го хванем навреме

На каква възраст е? Питам, защото прочетох, че даваш витамин С.
Няма лошо. Витамин Ц-то не вреди.
Ама по- ефикасен е, ако му се капне капка от него в нослето. Wink
Виж целия пост
# 10
На 8 месеца
Виж целия пост
# 11
Да не е от зъбки нещо,защото на нас вече от седмица ни тече носа и е запушен зверски-водих я при 2 педиатърки и двете я слушаха,гледаха и отсякоха,че е от зъби,няма температура,не кашля,не киха,само сополи и запушен нос,който не минава.... ThinkingПрез тази седмица ни поникна едно зъбче,сега я мъчат горните и са подути ужасно.
Виж целия пост
# 12
Дали е вирус, настинка или от зъбки може да каже само лекар!
За профилактика на Вики от раждането до сега му впръсвам Стеримар, но вие трябва да отидете да ви види педиатъра.
Виж целия пост
# 13
Промивки със стеримар...
А какво значение има дали е настинка или вирус??? То това на тозии етап се съмнявам и д-р да ти каже на 100%
Лека нощ ви желая...че понякога при хреми им е трудно на малчовците да спят....вероятно ще ви дадат капки, особено и гърлото ако е чевено...но все пак томва е работа на лекаря...
Виж целия пост
# 14
Щом е на 8, вие вече пиете всякакви пресни сокчета. По-добре оттам да набавя витамин С.  Да не ставаме параноици де, ама според мен избягвай витамини като изкуствени добавки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия