Стартирала ли е новата ТВ2 на Гергов?

  • 4 240
  • 60
Четох, че трябва да тръгва, че Азис ще води ежедневно шоу, ала-бала. Но не съм търсила из каналите...
Виж целия пост
# 1
Телевизията вече стартира, но за момента е под името CTN, може да се види тук - http://iptv.bg/
Като ТВ2 по принцип трябва да стартира от 1 ноември като национална ефирна телевизия, но още не се знае дали ще успеят точно на тази дата.
Да, Азис ще води шоу.
Виж целия пост
# 2
Четох в един женски вестник,че шоуто на Азис ще бъде продуцирано от Евтим Милошев и ще се излъчва по същото време като "Шоуто на Слави".
Виж целия пост
# 3
Телевизията тръгна, гледахте ли спотовете с Азис от снощи и рекламите за бъдещите предавания?
Очертават се на пръв поглед интересни неща.
Виж целия пост
# 4
Снощи е било първото предаване на Азис, видях че е пуснато в Замунда http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=109044
Аз ще го изтегля и ще го прегледам довечера Simple Smile

Кои кабелни ще я излъчват все пак, нашата не я излъчва засега?
Виж целия пост
# 5
Снощи гледах едно предаване - Градски легенди, гост беше Кошлуков, жълтеникаво е предаването и също нещо като предварително 30 мин предаване за шоуто на Азис. Впечатли ме, че ТВ2 тръгна с много добро качество, но пък оставаше и Гергов да не знае как се прави телевизия.

Събрал е и добър екип - Градски легенди е на Иван и Андрей, а Шоуто с Азис е на Нико Тупарев, като ръководител на бенда ще е Дани Милев.

Аз съм на Булсатком, предполагам че всички кабелни я излъчват newsm78
Виж целия пост
# 6
Евроком, Кейбълтел и Булсатком 100%, както и цифровите варианти.
Каналът е на честотите на CTNTV, като името още не е сменено на TV2, но
като намерите канала ще видите новото лого.
Аз гледах реклама за някакво руско шоу с много бой в студиото.
Виж целия пост
# 7
Окно се казва руското шоу, ще го дават всеки ден преди Азис, в 22.00ч, а след Азис в 23ч ще дават Стажантът, реалити за търсене на подходящ кандидат в компанията на Доналд Тръмп.
Виж целия пост
# 8
Видях аз, че се казва окна, но не разбрах за какво се боричкаха, ососбено булките се размазаха... Малко на световната федерация по кеч ми напомняха.
Имаше реклама и на риалити с английски мъжкарани, които ще поживеят в пансион за благородни девици.
Виж целия пост
# 9
И аз не разбрах за какво се бият, но съм чувала че е някакво много успешно руско риалити. На мен ми се стори , че едната булка е мъж!  И това с девиците е риалити, и това с Доналд Тръмп, хехе: )
Виж целия пост
# 10
Да, едната булка беше мъж. hahaha Но и аз не разбрах за какво се бият. Преди малко даваха испански филм, предполагам, че е на Алмодовар ,щото беше с П. Круз. Гледала съм го много отдавна, не му помня името.
Виж целия пост
# 11
Окна ще го дават и от 17 часа делничен ден.
Четох, че и Дим Дуков и Дони ще имат свои предавания.
Виж целия пост
# 12
Според информациите старата на Шоуто на Азис се отлага от 25 ноември за 2 декември. Не се отбелязва причината.

Четох го в съботната преса. Имаше цяла страница в Стандарт.
Виж целия пост
# 13
Ами снощи рекламата звучеше като да започва тази вечер шоуто, ще видим:) Дим Дуков ще води Пирамида, преди беше в БТВ със Светла Петрова, но не съм го гледала.
Виж целия пост
# 14
Пускат разни клипчета с Васка и нейните приятели. Мейкинг на шоуто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия