Може ли сиренце крема на 9 месеца?А кашкавал?

  • 1 955
  • 11
Е мога ли да давам на бебето си в тази възраст сирене крема и кашкавалче?Хапваме попарка с изкиснато сирене та се зачудих за крема и кашкавал.А сме яли и кисело мляко с бисквити.Вие какво ще ме посъветвате????
Виж целия пост
# 1
След годинката може  Peace. Това според педиатър. Ама само zа каШкавала, zа крема сиренето не zнам  newsm78.
Виж целия пост
# 2
Само ще ти кажа, че тук в Италия на мен ми казаха от седмия месец да давам сирене тип Филаделфия, което ме навежда на мисълта, че може. Но все пак питай педиатъра. Иначе знам, че в Англия дават Чедар (което е като бг кашкавала) след 6 навършени месеца.
Виж целия пост
# 3
Може.  Peace
Виж целия пост
# 4
Кашкавал аз дадох след годинката.
За крема-сиренето предполагам ,че може.
Виж целия пост
# 5


 Може!Сиренето "Филаделфия" е страхотно и безсолно, за разлика от повечето кашкавали.
Виж целия пост
# 6
Сирене Филаделфия може. Според мен за кашкавал е малко рано. Все пак той е доста по-мазен, тежък и солен  Peace
Виж целия пост
# 7
Може  Peace
Виж целия пост
# 8
От няколко дни давам на бебо кашкавал. Крема сирене не съм пробвала, но е добра идея. Иначе обезсолено му давах, но не го хареса.
Виж целия пост
# 9
Давам и двете храни от годинката.Нашата много обича кашкавал.
Виж целия пост
# 10
Може,аз съм давала по малко. Peace
Виж целия пост
# 11
аз бях чела за кашкавала,че е солен и натоварва,а в същия момент го има в някой пюрета-зеленч.лазаня на Семпер напр. newsm78 и аз се обърках #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия