Имали ли сте връзка с шефа си

  • 16 076
  • 200
Аз лично да. И да ви кажа, че си беше едно страхотно изживяване за около година. Е естествено бях заменена с "по-нов модел", но това не се отрази на работата ми. Сега съм хвърлила око на новия ми шеф и .......
Виж целия пост
# 1
 Laughing Laughing голяма веселба  Laughing .  Не съм имала, щото съм доста дръпната, затова и мен ме подменяха  Laughing  Какво те влече така  към шефчетата?  Wink
Виж целия пост
# 2
Дебелият портфейл е мощен афродизиак.  Mr. Green
А и едиповият комплекс, проектиран върху личността на шефа (показва, но и наказва  Wink )...
Мммм, убийствена комбинация!  Flutter
Виж целия пост
# 3
Имали ли сте връзка с шефа си?

Е как иначе?!
Виж целия пост
# 4
Laughing Laughing голяма веселба  Laughing .  Не съм имала, щото съм доста дръпната, затова и мен ме подменяха  Laughing  Какво те влече така  към шефчетата?  Wink
Ами не знам, привличат ме сексуално и то доста силно, особено новия
Виж целия пост
# 5
Дебелият портфейл е мощен афродизиак.  Mr. Green
А и едиповият комплекс, проектиран върху личността на шефа (показва, но и наказва  Wink )...
Мммм, убийствена комбинация!  Flutter
Не е задължително да те издържа мила!
Виж целия пост
# 6
С шеф не, но с колега да.
Виж целия пост
# 7
Не е задължително да те издържа мила!

Не, разбира се!  Laughing
Но от подаръци никой не се дърпа, нали? А и всички тези луксозни кръчми и хотели, и букети, и бижута...  Party
Има само един проблем, жена му да не разбере. Че тогава става лошо...  Tired
Тези кучки нищо не разбират от истинската и чиста любов! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Имахме връзка,после се омъжих за него,родих най-прекрасната принцеса и сега аз съм му шефа! Wink
Виж целия пост
# 9
Все шефки - жени имам, на всичко отгоре не можах да родя принцеса, обикновено селянче излезе.
Виж целия пост
# 10
Аз лично да. И да ви кажа, че си беше едно страхотно изживяване за около година. Е естествено бях заменена с "по-нов модел", но това не се отрази на работата ми. Сега съм хвърлила око на новия ми шеф и .......
А какво е мнението на мъжа ти по този въпрос?
Или докато той е далече, ти си вириш краците с шефовете?
Виж целия пост
# 11
Все шефки - жени имам, на всичко отгоре не можах да родя принцеса, обикновено селянче излезе.

Ми подхващай шефките, кво му мислиш.  Hug
Тъкмо, ако имат нужда от финансова инжекция, ще могат да се вредят за някой транш по гей-линията. Приятното върви с полезното, все пак.  Peace
Виж целия пост
# 12
Не, темата ме наведе на размисъл: нужно ли е бащата да е шеф, за да е принцеса дъщерята?  Thinking
Виж целия пост
# 13
Замислих се дълбоко, за да не излъжа, че то помни ли човек Mr. Green
Не съм, нито с шеф, нито с колега.
Виж целия пост
# 14
Не, темата ме наведе на размисъл: нужно ли е бащата да е шеф, за да е принцеса дъщерята?  Thinking

Еее, глупав въпрос! И децата знаят, че бащата трябва да е цар, в краен случай - крал.
Не се излагай, колега!  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия