Физиотерапия- къде?

  • 4 925
  • 2
Здравейте мамчета, искам да попитам къде в софия може да се направи качествено и на нормална цена физиотерапия.
имам болки по цялото тяло. От снимките и изследванията които си направих се оказа че на 28 години съм пълна развалина- Simple Smile Изправена шийна лордоза, малки остеофити и коренчеви увреди. Предполагам, че мамчетата с подобни проблеми веднага ще разшифроват тея сложни медицински преглед
Ходя на плуване, което много помага. Но тази есен болките ми са доста по-силни от миналогодишните/ проблемите ми са от миналата година/. Искам да направя и малко физиотерапия, казват че помага.
Ходих в един частен център - Кортекс- но там е доста скъпичко а и физиотерапевтката не ми вдъхна много доверие. Доста нагло и фамилиарно се държа.
Та се чудя знае ли някой къде мога да си направя подобни процедури newsm78
А имате ли впечатления от център ФИЗИО- мед
Виж целия пост
# 1
Ще ми кажеш ли при кой лекар ходи,и ти каза диагнозите?...

За физиотерапия,най-добра я водеха в Исул.Но аз не съм много доволна.

Бих те посъветвала да си вземеш талон и да отидеш в Токуда.
Там е на доста високо ниво,базата е нова,уредите ще са качествени ,а не като в Исул-половината неща не работиха...

Пробвай там.Зная ,че става и чрез здравна каса,но трябва предварително записване,че наплива е голям.

Виж целия пост
# 2
ами диагноза нямам, вече година и половина. правили са ми лечение какво ли не- милгама, невробекс, диклак, диклофенак, флостерон - абе отровиха ме от лекарства.
иначе лекарите които са ме преглеждали са - д-р Богданова , д-р Елена Цолова от Кортекс изключително мила жена и проф. Ишпекова от Исул тя ми прави ЕМГ. незнам каква е процедурата невролога ли ти назначава физиотерапията или физиотерапевта на базата на изследванията прецнеява какви процедури да приложи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия