за брачната халка

  • 23 075
  • 49
Незнам защо, но откакто се омъжих, сложих халката си и годежния пръстен на един и същ пръст - безименния на дясната ръка. Така ми харесват. Някои казват, че имало суеверие, че до халката не се носи друг пръстен, значело "втори брак". Вярвате ли в такива неща? На мен ми се иска да не вярвам, затова така си ги нося. А вие?
Виж целия пост
# 1
Аз 21години нося точно по този начин халката си първо комбинация с годежния докато му падна камъка,а сега с друг пръстен пак подарък от съпруга ми!За това поверие за първи път чувам. #Crazy
Виж целия пост
# 2
И аз чувам такова нещо за първи път  ooooh! Така или иначе халката ми е много широка и няма как да сложа друг пръстен до нея освен това не ми харесва такава комбинация  Wink
Виж целия пост
# 3
За първи път чувам подобно нещо.  Щом ти харесва,  носи си пръстените и хич да не ти пука! Peace
Виж целия пост
# 4
Даже тук(Щатите),ги носят с годежните си пръстени(диамант) заедно ,но на левия безименен.И аз си го нося с друг пръстен,така,че не се притеснявай.
Виж целия пост
# 5
Аз нямам още нито халка,нито годежен пръстен  Cry Laughing.Обаче не съм чувала такова нещо.Не се притеснявай носи си ги както ти харесва,то ако тръгнем да се връзваме на всички поверия кво ще  правим  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
това не е вярно, носи си го там където ти харесва
Виж целия пост
# 7
  Много скоро след сватбата халката ми омръзна и оттогава не съм я носила.Мъжът ми носеше,но си удари ръката и халката се изкриви,та я заменихме за красив златен комплект за мен Flutter .Така си ходим без халки-щастливо неженени от 20 години Simple Smile
Виж целия пост
# 8
майка ми никога не я е слагала нейната, защото свекърва и я е избирала, и не я харесва.  щастливо омъжени с татко - вече 25 години
Виж целия пост
# 9
не съм чувала пободбно нещо.
Не вярвам на суеверия
Виж целия пост
# 10
Нито съм чувала ,нито пък вярвам!Носи ги както ти харесва на теб и не мисли глупости!
Виж целия пост
# 11
Не съм чувала такова нещо, но халката и годежният пръстен символизират едно и също нещо, така че не мисля че е проблем да си ги носиш заедно. Peace
Виж целия пост
# 12
Носи си пръстени, халки, каквото и както искаш. Не мисля, че поверията имат отношение към успешният брак - всичко зависи от нас, а не от халките
Виж целия пост
# 13
За първи път чувам такова нещо.Аз също нося халката си с годежния си прътен на един и същи пръст. newsm78
Виж целия пост
# 14
Незнам защо, но откакто се омъжих, сложих халката си и годежния пръстен на един и същ пръст - безименния на дясната ръка. Така ми харесват. Някои казват, че имало суеверие, че до халката не се носи друг пръстен, значело "втори брак". Вярвате ли в такива неща? На мен ми се иска да не вярвам, затова така си ги нося. А вие?
Чувала съм го ,но не съм суеверна .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия