Идея за подарък?

  • 1 016
  • 16
Здравейте, мами,
Преди два дни станах леля  Laughing и съм много, много щастлива. Скоро очакваме бебчо (момченце е) да се прибере вкъщи и от сега съм се зачудила какъв подарък да му купим. Проблемът е, че това им е второ дете, доста неща си имат от първото, а онова, което липсваше, вече си го набавиха. newsm78 Просто не се сещам за нещо хем оригинално, хем полезно, а пари не ми се иска да му дадем, защото е някак си безлично и сякаш изразява липса на емоция от щастливото събитие. Thinking
Много съм затруднена, моля, помагайте! Hug
Виж целия пост
# 1
След като всичко си имат трудна задача  newsm78.
 Може би активна гимнастика за бебе или от онези възглавнички под гормата на подкова в които се поставя бебо
Виж целия пост
# 2
Mpulle, аз също мислех за активна гимнастика, но моят син така и не й обърна внимание...Което не е гаранция, че и техният така ще направи, де, ама ако само си стои така в ъгъла...
Виж целия пост
# 3
Шезлонг люлка много е полезно. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1737
Виж целия пост
# 4

Точно преди да влезе в болницата си го поръчаха. Sad
Виж целия пост
# 5

Точно преди да влезе в болницата си го поръчаха. Sad
Това беше единственото което ни успокоявяше коликите. 
Виж целия пост
# 6
бънджи,или стол за хранене
Виж целия пост
# 7
Нещо което ще им трябва на по-късен етап.Например количка за прохождане или люлеещо се слонче
Виж целия пост
# 8
бънджи,или стол за хранене

Да,такова си нямат. Hug
А какво ще кажете за музикална въртяща играчка, която се поставя над леглото? Аз не съм имала...
Виж целия пост
# 9
А какво ще кажете за музикална въртяща играчка, която се поставя над леглото? Аз не съм имала...
Да,това е чудесна идея-на нас ни беше много полезна! Peace
Виж целия пост
# 10
След като си леля, не е ли най-логичното да попиташ какво биха искали  Grinning
И щом им е второ си леля повече от два дни  Laughing
Виж целия пост
# 11
След като си леля, не е ли най-логичното да попиташ какво биха искали  Grinning
И щом им е второ си леля повече от два дни  Laughing

Да,не се изразих правилно,станах леля за втори път, но това едва ли е толкова важно за подаръка, който се опитвам да избера. Wink
Попитах, от предложените си избраха музикална играчка за легло. Grinning
Виж целия пост
# 12
добър избор  Peace
Виж целия пост
# 13
Много благодаря на всички за отговрите! Hug Ако пък се сетите за някакво подходящо допълнение към играчката, казвайте. Hug
Виж целия пост
# 14
Много благодаря на всички за отговрите! Hug Ако пък се сетите за някакво подходящо допълнение към играчката, казвайте. Hug

Бебешки албум напр. Този, който е със стъпка на детското краче и още др. подобни любопитни приложения. Цената е около 25лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия