Домашен фитнес или за ползите от нощното кърмене.

  • 1 959
  • 35
До тук прочетох много теми, в които се питаше има ли вреда от нощното кърмене. То е ясно, че вреда няма, но снощи ми хрумна каква огромна полза имат 168те нощни закуски на сина ми за моята фигура  Wink
Четох, че чрез кърменето майката изразходва бая калории (за жалост не помня точно колко) . Ако предположим, че става дума за кърмене средно по 6 пъти в денонощието, сметнете какво невероятно спортно съоръжение е кърмаче в периода на зъбоникненето. Моето, както споменах се буди бая на често. А и в съчетание с вдигането на 10 кила от легнало положение щото и двамата сме шило в гащи и трябва да се въртим , фитнес програмата ми е перфектна.
За доказателство ще изтъкна, че ям като прасе, а видимо се вталявам  Mr. Green А аз не съм от хората, които отслабват лесно.
Та така, ако някой има нужда от фитнес, предлагам симпатично почти едногодишно кърмаче срещу скромна такса  newsm48
Виж целия пост
# 1
hahahaСамо така!
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
И аз отдавна си рекламирам диването като фитнес уред-едно, че се буди през нощта, ама иска постоянно някой да го носи, да се навежда и да вдига някакви неща от земята, плюс, че кърменето за приспиване е една борба свободен стил-само устата му стои фиксирана на гърдата ми, всичко друго мърда-ръце, крака, опъва ми косата, пляска с крачета и т.н. Добре, че таткото ми прави често тирамису в огромни количетва, че иначе може да взема да заслабна Grinning
11.5 кила е мойто, ако на желаещите за фитнес 10 кила им се сторят малко Laughing
Не се оплаквам, напротив, много си ми е хубаво с малчо, дори се радвам че не ме оставя да стана отпусната повлекана-щото аз съм си мързелива по природа Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Това,което е написала Шаманката,е вярно и за мен.Ям повече от мъжа ми,а видимо отслабвам.
Виж целия пост
# 4
И при мен е така - хапвам си доста, а вече съм на килограмите от преди раждането  Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз си имам 2 фитнес програмки.Едната е при кърменето, а другата при заспиването.Заспиваме само на ръце съчетано с бавно ходене и песента ъъъъъ-ъъъъъ-ъъъъъ -Ъ Програмата "кърми и отслабвай" я практикувам през 3 часа през деня и през 1-1,5 часа през ноща защото ни никнат зъбки.А другата по 2 пъти на ден.
Виж целия пост
# 6
Аз почнах да свалям след 7 мия месец/сега сме на 8/ и то според мен защото ми дойде цикъла, а не щото кърмя...до 5,5 бяхме само накърма ....не само, че не мръднах, ами след 3  месец качих 2 3 килца...До сега да бях станала фиданка с това денонощно кърмене, но уви остават ми още 8 10 кг да смъкна....явно при мен не действа като фитнес...не се тъпча за уточнение...Simple Smile))
Виж целия пост
# 7
Аз почнах да свалям след 7 мия месец/сега сме на 8/ и то според мен защото ми дойде цикъла, а не щото кърмя...до 5,5 бяхме само накърма ....не само, че не мръднах, ами след 3  месец качих 2 3 килца...До сега да бях станала фиданка с това денонощно кърмене, но уви остават ми още 8 10 кг да смъкна....явно при мен не действа като фитнес...не се тъпча за уточнение...Simple Smile))
От цикъла ли си мислиш,че отслабваш ShockedНе бях чувала за подобно нещо.
Значителното отслабване започва след първите 6 месеца.При някои и след годинката.Запасите,които тялото ни е натрупало през бременността,трудно могат да бъдат изразходени за 1-2 месеца.
Е,това не е правило,което важи за всички! Peace
Виж целия пост
# 8
Цикъла е свързан с хормони...и имах предвид точно това, явно трябваше да го напиша така, но май е ясно, че оциклянето връща женския организъм към нормалното му действие и хормоните си се наместват ...защото все пак не е нормално жената да няма цикъл нали, както и при нормални условия жената не отделя мляко от гърдите си/заради което са виновни пак хормоните/.......Също така и мамите дето са се оциклили/това са си мои наблюдения/ към  50  60 ден след раждане и кърмят са в доста по-добра форма от тези дето се оциклят по-късно обикновено към 6 7 месец....и обикновено почва да се сваля...тогава...
Виж целия пост
# 9
Познавам една кърмачка,която още няма цикъл,година и 7 месеца след раждането.Фигурата и е страхотна,като фиданка е!
Не искам да те убеждавам.
Виж целия пост
# 10
Ами аз познавам една, която на 20  ден след раждането беше с кг.от преди забременяването си и едва ли тогава е имала цикъл.....така че...говорим в глобален аспект, а не за единичните случаи...
Виж целия пост
# 11
Абе важното е физзарядка да има, отслабването е пожелателно. В интерес на истината и на мен ми остават около 10 килца до идеалните размери, нооо това е план максимум  Wink
Хрумна ми търговското название на нашата гимнастика "Breastfit"
или Цицзарядка за рускоговорящите  newsm47
yanast, да отваряме верига фитнес салони, какво ще кажеш?
Виж целия пост
# 12
Вашето ми зву4и като фукня,амаха............аз съм сигурна,4е  ''тренирам'' сто пъти пове4е от вас и не съм отслабнала и грам ,а напротифф... Twisted Evil
казах вси4ко с 4увство за хумур  Wink
Виж целия пост
# 13
Цикъла е свързан с хормони...и имах предвид точно това, явно трябваше да го напиша така, но май е ясно, че оциклянето връща женския организъм към нормалното му действие и хормоните си се наместват ...защото все пак не е нормално жената да няма цикъл нали, както и при нормални условия жената не отделя мляко от гърдите си/заради което са виновни пак хормоните/.......Също така и мамите дето са се оциклили/това са си мои наблюдения/ към  50  60 ден след раждане и кърмят са в доста по-добра форма от тези дето се оциклят по-късно обикновено към 6 7 месец....и обикновено почва да се сваля...тогава...

"Оциклих" се 1 година след първото раждане. Шест месеца преди това вече бях 43-4 кг. жила и мускул (с Breastfit) и се плашех да не изчезна.
Преди 1 седмица ме изписаха 55 кг след второ раждане. Оттогава не съм излизала - само си седя на дупето, ям и кърмя. Днес съм 53 кг. Еmily, не ти е достатъчно статистическата информация за валидни заключения.  Wink
Виж целия пост
# 14
Ами аз познавам една, която на 20  ден след раждането беше с кг.от преди забременяването си и едва ли тогава е имала цикъл.....така че...говорим в глобален аспект, а не за единичните случаи...
Каквото и да си говорим,ти твърдо вярваш,че отслабването зависи от "оциклянето"!
Така да бъде!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия