Праг на входна врата

  • 18 534
  • 20
Здравейте! В момента сме в разгара на ремонта Crazy.Трябва да облицовам прага на входната врата, но нямам идея с какво newsm78 .Пуснах търсачката , но открих само анкетна тема за това дали има смисъл от него ( http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187581.0 )
Е, прагът ве4е е факт, така 4е остава да му придадем хубав завършен вид  Grinning.Ще помоля за предложения за материали за облицоването му, както и за снимки Praynig
Предварително ви благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Нашият е от гранитогрес като този на стълбището.
Виж целия пост
# 2
Нашият е от теракот, същият, какъвто е в коридора.

Виж целия пост
# 3
Мисля че трябваше да  опиша ситуацията ooooh!В общи линии положението е следното:направихме праг на входната врата, тъй като нивото на касата беше доста високо.Та- решихме да го облицоваме с нещо.Въпросът е - с какво  .В коридора е ламинат.Мина идеята да сложим от ламината с някакви лайсни( като за стълби), но се 4удя дали е добра идея?Иска ми се да е цяло парче, а не от типа теракот.Предложете нещо! Не мога да си представя как ще изглежда Rolling Eyes.Прагът не е малък
Ето и  снимка http://images21.snimka.bg/004242523.jpg Там се вижда и паркета-цвят дъб берген
Виж целия пост
# 4
Мисля, че ще стане добре с парче ламинат и алуминиеви лайсни отстрани. По-точно две парчета ламинат - отгоре и отстрани. Нашият е същият, но го направихме с гранитогреса, защото това имахме подръка, а решихме че е по-добре да се връзва със стълбите, отколкото с коридора, все пак е от външната страна на вратата. Но щом сте с ламинат в коридора, и прагът ще стане хубав така.
Виж целия пост
# 5
Според мен най-добре ще е да изберете някакъв гранитогрес - ще ти трябват 5 плочки. Ламината ще се захаби и лайсните според мен ще се амортизират бързо.
Виж целия пост
# 6
Лайсните ще се захабят, ако са пластмасови. Алуминиевите са "вечни".
Виж целия пост
# 7
Лайсните ще се захабят, ако са пластмасови. Алуминиевите са "вечни".
И аз алуминиеви си представям, но въпросът е по-скоро за самата основна облицовка Rolling Eyes.Чудя се дали самия ламинат ще издържи?
Дали наистина не е по-добре да го направим от някакъв камък?Въпросът е 4е нс знам от какъв, не знам как би изглеждало и къде да търся Embarassed
Виж целия пост
# 8
Може би където правят каменни первази за прозорци например... Камък също е добра идея. Другият вариант е наистина да вземете 3-4 плочи гранитогрес някакъв.
Виж целия пост
# 9
Ние сме с теракота, която добре имитира камък и е на големи плочи, за целия праг ни трябваха 3 броя, и има само една фуга. Коридора ни е ламинат - бук
Виж целия пост
# 10
А може ли и снимки за онагледяване Praynig Цял ден ровя в нета и ни що не откривам...
Виж целия пост
# 11
Az sam za kamak, naprimer vra4anski imam takiva podprozore4ni pervazi i pragove. Tarsi v firmite, koito predlagat oblicovka na kamini.
Виж целия пост
# 12
Az sam za kamak, naprimer vra4anski imam takiva podprozore4ni pervazi i pragove. Tarsi v firmite, koito predlagat oblicovka na kamini.
снимкиииииииии Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 13
javascript: ClipBoard('http://www.ww.snimka.bg/album.php?album_id=182525');
Виж целия пост
# 14
МНого ти благодаря HugЕй тази визия ми харесва Peace
А може ли да ми помогнете къде да търся Rolling Eyes.За софия става въпрос.И каква им е цената горе-долу?
Виж целия пост
# 15
V Varna gi predlagat v Marmodom cena za ob6to kam 6m za vsi4ki pragove ob6to na 0.2m 6irina okolo 300lv.
Виж целия пост
# 16
Да облицоваш праг с ламинат не е добра идея. Дори и алуминиевите лайсни се надраскват и изобщо не са вечни /и ние имаме ламинат в коридора, но не ме питай какъв ми е прагът, защото сигурно никога няма да мога да реша този проблем и да се спра на нещо, всеки ден имам различно мнение/. Мисля, че е най-добре да е гранитогрес или камък, няма значение кое от двете и какъв цвят е - като го поставите, после изобщо няма да го забелязвате. Е, май ще е по-приятно ако е нещо светло, като ламината ви.
Виж целия пост
# 17
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137310&photo=13 ето го нашия, мъж ми го направи Simple Smile
Това са плочки от Мусюто 22 кв, но за нашия стигна половин квадрат - 10 лв
Виж целия пост
# 18
Нямам снимка, нито мога да ти дам линк, за да видиш, но има гранитогрес на големи плочи (дълги), като за стълби.Няма да има нужда да стои на парчета.Аз точно такива искам да сложа на всички врати, ама нали все си нямаме време...Не им знам размера, но като гледам точно ще пасне на прага ви.Е, сигурно и с камъка ще е добре, но той май е доста дебел, много ще ви се вдигне нивото.
Виж целия пост
# 19
Сега се сетих, че има гранитогрес който имитира дърво. Може би ще намерите подходящ цвят.
Виж целия пост
# 20
Лайсните ще се захабят, ако са пластмасови. Алуминиевите са "вечни".
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия