откога храни, съдържащи глутен

  • 3 951
  • 7
откога започнахте да давате храни съдържащи глутен. на пазара има доста голямо разнообразие от каши, пюрета и други храни за след 6 месец, но почти всички съдържат глутен. на повечето от тях пише, че ако бебето има все още колики не се препоръчва да му се дават. ако коликите са току що затихнали има ли опасност от глутена да започнат наново
Виж целия пост
# 1
Въведох глутена на 7 навършени месеца.
Първо дадох коричка хляб, а после захраних с разни каши.
Виж целия пост
# 2
Аз започнах преди няколко дни да му слагам по една бишкота Плазмон във вечерното мляко.
Виж целия пост
# 3
Аз давам от 5-ия месец и не сме имали проблем. Wink
Виж целия пост
# 4
Аз все още не съм дала, след 9-я месец ще стане тая работа.
Виж целия пост
# 5
Още не съм давала, но мисля това да стане след около седмица-две - т.е. ще е на 8 1/2 месеца.
Виж целия пост
# 6
Обикновено се въвежда след като детето навърши 6-7 месеца.
Виж целия пост
# 7
Току що питах педи понеже и мен ме вълнува същото а пък и доста време си пихме млякото с отвара от овесени ядки заради запека та ако наистина има в тях глутен както се говори значи сме го дали вече, та тя каза да давам смело. Цилиакията била много рядко заболяване и щяло да си проличи веднага. Каза че напоследък много се спекулирало с глутена.  Това е нейното мнение. Аз откровено казано не знам дали веднага ще започна с глутена понеже питах единствено заради бишкотите плазмон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия